Motorlet – Hostouň 1:0 (kon.) | Robstav – Povltavská 2:4 (kon.) | Karlovy Vary – Králův Dvůr 2:1 (kon.)
Slavia Karlovy Vary
2:1 (0:0)
FK Králův Dvůr
Sobota 04.05.2024, 18:00 • Stadion Drahovice, Karlovy Vary • Česká fotbalová liga (A) • 25. kolo

Je tu konec! Veškerou akci si pro nás oba týmy nachystaly až pro samotný závěr. Nejprve v 85. minutě z rohového kopu přesně hlavičkoval Václav Vyleta, o vítěznou branku se v 89. minutě postaral Giorgi Kharebashvili. Za hosty sice v závěru korigoval Kryštof Krátký, to nic ale nemění na tom, že všechny body zůstávají v Karlových Varech. (19:55:30)

90+4
    90+3. KRÁTKÝ - 2:1

90+3
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!
    Do samostatného úniku se dostal KRYŠTOF KRÁTKÝ, který zakončil přesně a vrací hostům naději na zvrat výsledku.

90+2
    Domácí mají hru pod kontrolou, hosté se nemohou dostat na míč.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Střídání v týmu Slavia Karlovy Vary:
    ze hřiště odchází Alozie, přichází Markovych V.
    89. KHAREBASHVILI - 2:0

89
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    John Alozie se uvolnil na pravé straně a prošel až do vápna, odkud jeho střelu Tetour vyrazil přímo k GEORGI KHAREBASHVILIMU, který posílá domácí do dvoubrankového vedení.