Le Havre – Štrasburk 3:1 (kon.) | Monaco – Clermont Foot 4:1 (kon.) | Méty – Rennes 2:3 (kon.)
Brest – Nantes 0:0 (kon.)
Stade Brestois 29
0:0 (0:0)
FC Nantes
Sobota 04.05.2024, 21:00 • Stade Francis Le Blé, Brest • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 32. kolo

Držení míče: 72 % : 28 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 5:6. Rohy: 6:0. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 6:14. (22:57:11)

Fotbalový večer v deštivé Bretani končí zklamáním pro domácí, kteří nepředvedli až na tvrdou ránu Locka z úvodu utkání vůbec nic. V závěru prvního poločasu naopak dva nebezpečné brejky v rozmezí dvou minut zakončil nepřesně hostující Abline. Domácí přišli o dva zraněné klíčové hráče ještě před přestávkou, po ní se pak už neudálo vůbec nic podstatného a zápas končí zaslouženě bezbrankovou remízou, která se hodí v boji o záchranu fotbalistům Nantes.

90+5

90+5
    Satrianův centr prodlužoval hlavou naslepo za sebe Lage, tam byly ale jen žluté dresy Nantes.

90+4
    Špatně vhozený aut Nantes otáčí výhodu ve prospěch třetího celku tabulky.

90+3
    Lage rozehrál rohový kop jen do pěstí brankáře Lafonta.

90+2
    Le Douaron to už měl v pokutovém území na střelu z úhlu, hledal ale ještě před bránou Lageho a míč srazil na roh právě příchozí Cozza.

90+1
    Sissokova dlouhá přízemní přihrávka na Kadewereho neprošla, hosté se znovu formují do obranného šiku.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Dostřídáno má také FC Nantes:
    ze hřiště odchází Marcus Coco, přichází Nicolas Cozza.

89
    Také Pedro Chirivella (Nantes) si vysloužil za ošklivý skluz proti Satrianovi žlutou kartu.

87
    Kamory Doumbia (Brest) je napomenut žlutou kartou za sestřelení Coca.

86
    Bolestí zakřičel Satriano, kterého zezadu přišlápl Pallois, vzal to však přes míč a nepíská se.

84
    Na pravé křídlo si naběhl Mohamed a centrem hledal nabíhajícího Kadewereho, ten však ve sprintu nesrovnal krok a skákavý míč jen na dlouhou nohu posunul vysoko nad břevno.

81
    Kadewere se snažil po dlouhém autu Nantes obtočit kolem Chardonneta, ke střele ho však brestský obránce nepustil a vše ukončil Chirivellův faul zezadu na Le Douarona.