Kroměříž – Chrudim 1:1 (kon.) | Líšeň – Brno 1:1 (kon.) | Příbram – Jihlava 1:1 (kon.)
SK Líšeň 2019
1:1 (0:0)
FC Zbrojovka Brno
Sobota 11.05.2024, 17:00 • SK Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 28. kolo

Z Líšně se pro dnešek loučím a přeji hezký víkend. (18:53:11)

Zatímco Líšeň po dnešku udělala velký krok k jistotě záchrany, Zbrojovka ještě musí počkat na další vývoj v tabulce a hlavně pro klid porazit doma v příštím kole poslední Kromeříž.

Je dobojováno. Brněnské derby nakonec končí remízou, kterou především Líšeň asi bere všemi deseti. Zbrojovka měla o něco více ze hry, gólovek měla rozhodně víc, ale zradila ji koncovka. Skóre otevřel Jakub Řezníček, který měl řadu dalších šancí, ale Vajner se dnes několikrát vyznamenal. Líšenští si nakonec došli pro vyrovnání, když udeřila střídající dvojice Rolinek a zakončující Tauš.

90+3

90+3
    Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
    ze hřiště odchází Pavel Sokol, přichází Patrik Gerža,
    ze hřiště odchází Marek Polášek, přichází Renards Rimovičs.

90+2
    Potočný jen odevzdal míč Vajnerovi. Blíží se konec zápasu, kouč Valachovič ještě bude jednou střídat.

90+2
    Možná poslední standardka zápasu, bude ji kopat Zbrojovka.

90
    Nastavují se tři minuty nad rámec druhého poločasu.

90
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno:
    ze hřiště odchází Denis Alijagić, přichází Peter Štepanovský,
    ze hřiště odchází Jiří Texl, přichází David Jambor.

88
    Dá se očekávat, že tři minuty se určitě nastaví. Bude se také ještě střídat.

87
    Zbrojovka mohla jít do rychlého kontru, celá akce byla zbržděna.

86
    Domácí jsou u míče a chtěji znovu provětrat zbrojováckou obranu.

85
    Blíží se závěr druhého poločasu, který bude určitě hodně hektický. Především Zbrojovce bod stačit nebude, Líšeň vzhledem k průběhu ho určitě brát bude.

84
    Zbrojovka bude zahrávat rohový kop. Po inkasovaném gólu byla pod mírným tlakem, z něj se dokázala otřepat.

83
    Ještě máme před sebou zhruba deset minut a skóre je vyrovnané 1:1. Nutno říct, že Zbrojovka byla ve druhém poločase lepší a měla i více tutovek, jenže je neproměnila.

82
    Žlutá karta pro tým SK Líšeň 2019 (Denis Dziuba).

81
    ze hřiště odchází Jakub Řezníček, přichází Peter Juritka.

79
    Líšeň sveřepě zasazuje další polínka. Nyní je v laufu a už to vypadalo na bleskový obrat ve skóre. Znovu to byl Tauš, který střílel a jen to v ochozech zahučelo.

78
    Líšeň právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno z takové poměrně nenápadné akce. Marvani se dlouho hledali a nemohli si vytvořit šanci. Pak ale 1612 fanoušků mohlo sledovat akci MARTINA TAUŠE, jenž uklidil do sítě přesnou přihrávku střídajícího Rolinka. Přes Sváčkem zakončoval patičkou a brněnský brankář byl bez šance.