Sparta B – Varnsdorf 1:2 (kon.)
AC Sparta Praha B
1:2 (0:2)
FK Varnsdorf
Neděle 17.03.2024, 10:30 • stadion FK Viktoria Žižkov, Praha • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 19. kolo

90+3
    Au, au, au. Tvrdý souboj na polovině Sparty končí důrazným zákrokem Filipa Šilharta (SPB), jenž velmi tvrdě dohrál hlavičkujícího soupeře a vidí červenou kartu.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty, v jejichž úvodu Daniel Michl (SPB) fauloval u postranní čáry a daruje hostům cenné vteřiny.

78
    Ondřej Liling (SPB) u postranní čáry fauloval soupeře, za což by mu sudí Kvítek kartu odpustil, ale následné řeči a protesty už byly zbytečné.

74
    Nelson Okeke (SPB) šel do souboje u postranní čáry neohrabaně a jeho skluze je potrestán žlutou kartou.

50
    Okeke skvělou přihrávkou mezi obránce vyslal Šilara, kterého však na polovině hřiště zastavil Jakub Kosař (VDF) – tady byla žlutá jasná.

45+2
    Zajímavá šance pro Spartu! V závěru poločasu se hnal do útoku Ševčík, kterého podržel Dominik Kříž (VDF). Jasná žlutá karta a přímý kop z atraktivního místa.

32
    Rychlý protiútok Varnsdorfu podél pravé postranní čáry zastavuje taktický faul Tomáše Jonáše (SPB), který je potrestán žlutou kartou.

23
    Vanďák se natlačil na obranu Sparty, ale rychle ztratil míč, načež Václav Penc (VDF) ve vzdušném souboji zastavil Šilera nedovoleným způsobem.

20
    Ševčík na své polovině skvěle vystihl rozehrávku soupeře, načež nastartoval brejk, ale ten končí v zárodku, jelikož ho Ladislav Dufek (VDF) jasně zatáhl za dres – žlutá karta.