Karviná – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Zlín – Bohemians 1905 2:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 2:1 (kon.)
Teplice – Slovácko 1:1 (kon.)
FK Teplice
1:1 (1:1)
1.FC Slovácko
Sobota 16.03.2024, 18:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • FORTUNA:LIGA • 25. kolo

Souboj Teplic se Slováckem skončil nerozhodně 1:1. Spokojenější s tím nakonec asi budou hosté, kteří se s blížícím se koncem především bránili a v 81. minutě navíc přežili i pokutový kop Fily, který vyrazil nohama brankář Heča.

Gólově hotovo dnes bylo už ve 12. minutě. Slovácko šlo do vedení po zásahu Pavla Jurošky z rychlého kontru. Hned o minutu později však srovnal Daniel Fila, který se prosadil i z ostrého úhlu a s pomocí odrazu od tyče. V závěru první půle pak domácí brankář Ludha vytáhl oblouček Daníčka a po změně stran zase velmi dobrým zákrokem vyrazil přízemní pokus Blahúta. S blížícím se koncem naopak stupňovali tlak domácí Severočeši. Jelikož však Fila neproměnil ani pokutový kop, body se dělily. (20:01:24)

90+5

90+5
    Závěrečný centr vyboxoval Heča a to už bude pro tento zápas vše.

90+4
    Po faulu na Čerepkaie ještě standardní situace pro Teplice. Petr Reinberk navíc dostal žlutou kartu.

90+3
    Hosté už vyčerpali střídání, takže Doski bude muset zřejmě dohrát i se sebezapřením.

90+3
    Nyní si lehl na trávník Mechas Doski. Toho zřejmě kousla křeč.

90+2
    Balón se odrazil do autu od Marka Kvasiny a domácí budou rozjíždět jednu z posledních akcí.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě tři minuty.

90
    Domácí mohli rozhodnout! Po nákopu Chaloupka se míč dostal k Danielovi Filovi. Ten trefil snad spoluhráče Alberta Labíka, který se nacházel před Hečou a následně se hrací předmět neodrazil dostatečně příhodně, aby mohla přijít dorážka!

89
    Blížíme se ke konci zápasu. Domácí neproměnili ani penaltu, takže vše spěje k remíze.

87
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko:
    ze hřiště odchází Filip Vecheta, přichází Petr Reinberk,
    ze hřiště odchází Michal Trávník, přichází Ondřej Mihálik.

87
    Daníček nakopával míč na Vechetu. Ten hlavou prodlužoval na Marka Kvasinu, jenž se nedokázal k balónu dostat.

85
    Střídání v týmu FK Teplice:
    ze hřiště odchází Michal Bílek, přichází Josef Švanda.

85
    Daniel Fila šel do koncovky z levé strany. Jeho napůl sražená rána doskákala do rukavic Heči.

83
    Roman Čerepkai dostal míč na levé křídlo. Na to, aby šel do zakončení, to nebylo. Balón tak podržel, počkal si na náběhy z druhé vlny a našel Jakuba Křišťana. Ten zpoza šestnáctky z první přestřelil.

83
    ze hřiště odchází Patrik Blahút, přichází Michal Kohút,
    ze hřiště odchází Pavel Juroška, přichází Marko Kvasina.

82
    Teplice ale pokračují v náporu. Zdá se, že domácí mají větší chuť strhnout výhru na svou stranu.
    81. Fila nedal penaltu, pálil do Heči

81
    Říká se, že faulovaný hráč penaltu kopat nemá a to se teď potvrdilo! Ránu Daniela Fily do středu brány totiž vyrazil nohama Milan Heča, který je teď hostujícím hrdinou!