L. Mikuláš – Pohronie 5:2 (kon.) | KFC Komárno – Malženice 0:0 (kon.) | Púchov – Trebišov 1:2 (kon.)
Považská Bystrica – Petržalka 2:1 (kon.)
MŠK Považská Bystrica
2:1 (2:0)
FC Petržalka
sk Sobota 16.03.2024, 14:30 • Mestský štadión Považská Bystrica • MONACObet liga • 20. kolo

Považská Bystrica zvládla šláger kola lepšie, Petržalku zdolala 2:1, vďaka čomu sa práve cez tohto súpera dostáva na 3. priečku tabuľky. Do druhého polčasu šli domáci s dvojgólovým náskokom, po prestávke mali územnú prevahu hostia, tí ale množstvo štandardiek a centrov dlho nepretavili do žiadneho efektu. Zmena prišla po góle Harbu v 78. minúte, avšak ďalší presný zásah už celok z hlavného mesta nepridal, a tak prvýkrát po 13 dueloch okúsil trpkosť druholigovej prehry, na druhej strane domáci predĺžili neporaziteľnosť na 10 zápasov.
    To je od nás všetko, ďakujeme za pozornosť a prajeme pekný zvyšok dňa. (16:27:03)

90+3

90+3
    Danekov center z pravej strany hostia odvrátili ku Hečkovi, ktorý vypálil zvnútra šestnástky, Teplan však jeho pokus zneškodnil.

90+2
    Danek prenikol po pravej strane a presne prihral Jakubkovi, toho zakončenie zvnútra šestnástky ale bolo zblokované.

90+2
    Oršulov center z pravej strany domáci odvrátili, Václav potom chcel cez celé ihrisko trafiť opustenú bránku, hostia ale loptu zblokovali.

90+1
    Rohový kop pre hostí z pravej strany, do šestnástky smeruje aj gólman Halouska.

90+1
    Žltá karta pre tím MŠK Považská Bystrica (Mihálek).

90
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

89
    Žltá karta pre tím MŠK Považská Bystrica (Teplan).

89
    Bordáč rozohrával štandardku zo stredu, na jeho pas si naskakoval Konan, ten ale stiahol k zemi Kucharčíka.

88
    Mihálek v strede poľa fauloval Bordáča, hostia majú k dispozícii štandardku.

87
    Na dnes je už dostriedané, obaja tréneri už totiž využili tri prerušenia hry.

86
    Striedanie v tíme FC Petržalka:
    z ihriska odchádza Begala, prichádza Špehar.

86
    Striedanie v tíme MŠK Považská Bystrica:
    z ihriska odchádza Tancík, prichádza Mihálek.

85
    Krásna individuálna akcia Oduka, ktorý sa z ľavej strany natlačil až do stredu pred šestnástku, no pred tou ho odzbrojil Václav.

84
    z ihriska odchádza Harba, prichádza Hečko.

83
    Oršulov center z pravej strany odpratal do bezpečia Matejčík.

82
    Danek zakončoval z tutovky, avšak skóre by sa aj tak nemenilo, keďže po zakončení mu bol odpískaný ofsajd.