Bohunice – Start Brno 3:0 (kon.) | Třinec – Karviná B 2:1 (kon.) | Blansko – Zlín B 2:1 (kon.)
Frýdek-Místek – Zlínsko 1:2 (kon.) | Frýdlant n/O – Hodonín 1:1 (kon.) | Uh. Brod – Slovácko B 1:0 (kon.)
FK Frýdek-Místek
1:2 (0:0)
FC Zlínsko
Sobota 16.03.2024, 15:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • Moravskoslezská fotbalová liga • 19. kolo

To je ode mne dnes vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších textových přenosů nejen z Moravskoslezské fotbalové ligy se budu těšit. Na počtenou! (17:01:54)

Všechny důležité momenty zápasu se odehrály až ve druhém poločase. Nejprve ve 48. minutě otevřel skóre Lukáš Vychodil, za pouhých devět minut se hosté díky trefě Tomáše Webera radovali znovu.

Už to vypadalo, že je rozhodnuto, jenomže v 83. minutě snížil na rozdíl jednoho gólu Daniel Frébort vlastním gólem. V nastaveném čase se pak Frýdek-Místek prosadil ještě jednou, avšak branka kvůli ofsajdu nemohla být uznána.

90+5

90+4
    Patrik Rubý se vydal na přímý kop ze skvělé palebné pozice, jenomže trefil jen otrokovickou zeď.

90+3
    Žlutá karta pro tým FC Zlínsko (Kalina).

90+2
    Na druhé straně se už domácí po skryté střele radovali, jenomže čárový rozhodčí avizoval ofsajd!

90+1
    Jeden z hráčů hostí se vydal úplně sám na Kryštofa Lasáka, avšak dobíhající stoper jej dohnal a skvělým zákrokem nebezpečí zažehnal.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

90
    Volný kop Frýdku-Místku se s úspěchem nesetkal.

89
    Hráč Ostrokovic musel být po nepříjemném zásahu ošetřen, což teď Zlínským vůbec nevadí, protože potřebují ukrojovat cenné vteřiny ze hry.

88
    Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Bitta).

87
    Střídání v týmu FC Zlínsko:
    ze hřiště odchází Daniel Frébort, přichází Aleksandar Sekulič.

87
    Důrazný Patrik Rubý domácího brankáře fauloval, domácí se tak připravili o skvělou šanci na srovnání.

86
    Dlouhá přihrávka po lajně nakonec skončila mimo hrací plochu.

85
    Domácí se ještě snaží vykřesat poslední naději na vyrovnání.

84
    Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
    ze hřiště odchází Karel Michlík, přichází Tomáš Kohut.
    83. FRÉBORT - 1:2

83
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Tak pozor, domácí ještě neřekli poslední slovo! Po hraničním střetu ve vápně si domácí přáli penaltu, jenomže rozhodčí celou situaci viděl jinak. Následný pas do před bránu se snažil zpracovat DANIEL FRÉBORT, ovšem smolně nasměroval míč do vlastní klece. – 1:2

80
    Do konce zápasu zbývá posledních deset minut, na stadionu Stovky je už téměř o osudu dnešního klání rozhodnuto. Domácí sice určují tempo hry, jenomže v koncovce jsou velmi nepřesní.

Michal Jonáš

Branky: 83. Frébort (vla.) – 48. Vychodil, 57. Weber

Karty:   88. Bitta (FRM) – 16. Krakovčík (OTR), 17. Jovanovič (OTR), 34. Dano (OTR), 45. Rojka (OTR), 90+3. Kalina (OTR)

FK Frýdek-Místek: Lasák – Bialek, Bitta, Coufal, Gorčica, Hykel, Massaniec, Michlík, Neumann, Rubý, Velner (C)
    Náhradníci: Panin – Imider, Janjuš, Kohut, Obuch, Ogbu, Zupko

Trenér: Robert Pištek

FC Zlínsko: Kalina – Dano, Frébort, Jovanovič, Krakovčík, Kuběna, Pernatskyi (C), Sami, Slovák, Vychodil, Weber
    Náhradníci: Gröger – Nouwass, Russmann, Sekulič, Vintr, Waclawik

Trenér: David Rojka

Rozhodčí: Ondřej Cieslar