Burnley – Brentford 2:1 (kon.) | Luton – Nottingham 1:1 (kon.) | Fulham – Tottenham 3:0 (kon.)
Luton Town
1:1 (0:1)
Nottingham Forest
Sobota 16.03.2024, 16:00 • Kenilworth Road, Luton • Anglická Premier League • 29. kolo

To je ode mě vše. Přeji pěkný zbytek víkendu. (18:01:33)

Nottingham šel po velmi povedených brejcích do vedení 0:1. Postaral se o to hrotový útočník Chris Wood. I přes to, že hosté měli druhou půli ve svých rukou, tak Luton dokázal vyrovnat. V 90. minutě se prosadil po rohovém kopu Berry. Zápas důležitý pro záchranu v soutěži tak končí smírně 1:1.

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 6:10. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:17.

90+8

90+7
    Odražený balón hbitě zakončil Yates. Domácím se pořádně oddychlo, když míč prosvištěl těsně kolem pravé tyče.

90+6
    Tečovaná střela Hudsona-Odoia bránu přímo neohrozila. V samotném závěru zahraje Nottingham rohový kop.

90+5
    Útočným faulem se provinil Woodrow. Znovuoživený Luton se tak musí vrátit na vlastní polovinu.

90+4
    Nottingham kombinuje v rohu hřiště. Nebezpečný vůči bráně zatím není.

90+3
    Senzaci se Lutonu zopakovat nepovedlo. Po rohovém kopu následuje odkop od brány Selse.

90+2
    Domácí stadion na nohách. Luton získal další rohový kop.

90+1
    Hlavní arbitr England přidá 7 minut nad rámec základní hrací doby.
    90. Luke BERRY - 1:1

90
    Luton Town právě vstřelil branku!
    Je tomu tak. Rohové kopy má prostě Luton výborné! Centr na zadní tyč hlavičkoval před bránu Burke, čehož využil čerstvý LUKE BERRY, jež míč propasíroval do sítě! 1:1

90
    Centr Kaborého byl sražen obráncem na roh. Jeden gól z rohového kopu už jsme dnes viděli, povede se tak znovu?

89
    V postavení mimo hru se ocitl jeden z hráčů Nottinghamu. Míč je tak přisouzen domácím.

88
    V pokutovém území se srazil Morris se Yatesem. Zdravotníci přispěchali na hrací plochu.