Darmstadt – Bayern 2:5 (kon.) | Heidenheim – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Mohuč – Bochum 2:0 (kon.)
Union Berlín – W. Brémy 2:1 (kon.) | Wolfsburg – Augsburg 1:3 (kon.) | Hoffenheim – Stuttgart 0:3 (kon.)
1.FC Heidenheim 1846
1:1 (0:1)
Borussia Mönchengladbach
Sobota 16.03.2024, 15:30 • Voith-Arena (Heidenheim) • Německá Bundesliga • 26. kolo

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 11:4. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:8. (17:31:16)

Po prvním nezajímavém poločase se obraz hry lehce změnil. Heidenheim potřeboval dotáhnout jednogólovou ztrátu, a proto téměř do konce druhého poločasu dominoval. Vytvořil si poměrně dost šancí, nejvíce hrozil z rohů, ale ani jeden se jim nepodařilo využít. Srovnat dokázal až Eren Dinkçi, který famózním obstřelem trefil levý horní roh Nicolasovy branky. Bohužel ani jednomu z týmů se nepovedlo vstřelit rozdílový gól, a tak bere ze zápasu každý pouze jeden bod.

90+5

90+4
    Tak nakonec uvidíme ještě jeden rohový kop hostů.

90+3
    Hosté si vybojovali rohový kop. Pravděpodobně se bude jednat o poslední akci zápasu.

90+2
    Müller skvěle zareagoval na pohyb míče a okamžitě založil protiútok svého týmu.

90+1
    Beste neodcentroval nejlépe a následovat bude pouze odkop.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Schimmer se dostal k zakončení hlavou na hranici malého vápna, ale při výskoku se nějak otočil a nezakončil tak, jak by chtěl.

89
    Koné nechal míč za sebou a ztratil ho uprostřed hřiště.

88
    Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846:
    ze hřiště odchází Eren Dinkçi, přichází Florian Pick,
    ze hřiště odchází Tim Kleindienst, přichází Stefan Schimmer.

86
    Netz se dostal do těžké situace, ale vybojoval alespoň rohový kop.

85
    Posledních pár minut má převahu hostující tým.

84
    Koné si chtěl připravit palebnou pozici, ale nedokázal přejít přes Sessu.

83
    Konému se první doteky s míčem nepovedly a pouze jej poslal do zámezí.

82
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach:
    ze hřiště odchází Rocco Reitz, přichází Manu Koné.

81
    Scally to vzal na sebe a uběhl velký kus s míčem. Následně byl faulován a vybojoval standardní situaci.

80
    Busch opět centrem hledal Kleindiensta, ale byl ubráněn. Heidenheim i přesto stále dobývá vápno soupeře.