Darmstadt – Bayern 2:5 (kon.) | Heidenheim – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Mohuč – Bochum 2:0 (kon.)
Union Berlín – W. Brémy 2:1 (kon.) | Wolfsburg – Augsburg 1:3 (kon.) | Hoffenheim – Stuttgart 0:3 (kon.)
SV Darmstadt 98
2:5 (1:2)
Bayern Mnichov
Sobota 16.03.2024, 15:30 • Jonathan-Heimes-Stadion am Böllenfalltor • Německá Bundesliga • 26. kolo

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 29 % : 71 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 4:20. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:6. (17:34:14)

Fotbalisté Bayernu dnes překvapení na svůj účet nedopustili. V Darmstadtu si s chutí zastříleli a po výhře 5:2 si upevňují druhé místo v bundesligové tabulce.

Domácí dnes sice vstřelili první gól zápasu, když se ve 28. minutě prosadil Tim Skarke, ale Bayern ještě do přestávky skóre otočil zásahy Jamala Musialy a Harryho Kanea. Poté, co Jamal Musiala zvýšil v 64. minutě na 3:1 už v podstatě nebylo o výhře favorita pochyb. Ve zbytku duelu skórovali také střídající Serge Gnabry a Mathys Tel. Úplně poslední slovo si vzali v samotném závěru domácí fotbalisté. Sympaticky povzbuzující fanoušky potěšil Oscar Vilhelmsson.

90+8

90+8
    Dostáváme se už do poslední nastavené minuty. Překvapení se dnes neudálo, ovšem střelecky byl zápas bohatý a určitě bavil.

90+5
    Darmstadt právě vstřelil branku!
    Do střelecky bohatého zápasu se zapojili také domácí! Ti snižují na 2:5. Sebastian Polter si vyměnil míč se Seydelem a z levé strany poslal před bránu přízemní centr. Ten si našel na bližší tyči OSCAR VILHELMSSON, který balón usměrnil do sítě za Neuera.

90+3
    Bayern právě vstřelil branku!
    Ještě jeden gól Bavorů! Míč si před bránou zpracovával na prsa Eric Choupo-Moting. Nedal si ho tak, aby mohl sám zakončovat, nicméně ho sklepl příhodně pro MATHYSE TELA, který ho zblízka neměl problém napálit do sítě – 1:5.

90+1
    Rozhodčí to bere svědomitě a byť je zápas rozhodnutý, rozhodl se spočítat všechny prodlevy a nastavil osm minut.

90
    Po přihrávce Musialy se dostal na pravé straně k míči Joshua Kimmich. Jeho sražený centr skončil v rukavicích Schuhena.

88
    Spolupráce střídajících hráčů mohla domácím přinést snížení! Aaron Seydel vybídl svou přihrávkou k zakončení Sebastiana Poltera, který nastřelil bližší tyč za Neuerem!

87
    Rána Konrada Laimera se nevešla mezi domácí tyče. Snaha Bayernu nepolevuje. Hosté si zřejmě chtějí spravit chuť po některých nepřesvědčivých výsledcích a výkonech.

85
    Nyní spolupráce Musialy s Ericem Choupem-Motingem. Druhý jmenovaný dostával finální přihrávku před bránu na paty.

84
    Po rozehrávce nakrátko si myslel na hattrick Jamal Musiala. Střela z levé strany šestnáctky se mu ale nepovedla, když skončila vysoko nad.

83
    Hosté získali svou aktivitou na levé straně hřiště devátý rohový kop v zápase.

81
    Střídání v týmu Bayern Mnichov:
    ze hřiště odchází Harry Kane, přichází Eric Choupo-Moting.

81
    Rozhodčí ještě museli provizorně opravit proděravěnou síť. Kane odchází v doprovodu zdravotníků a v zápase již pokračovat nebude.

79
    Střídání v týmu SV Darmstadt 98:
    ze hřiště odchází Bartol Franjić, přichází Klaus Gjasula,
    ze hřiště odchází Tim Skarke, přichází Sebastian Polter.

78
    Z levé strany šestnáctky zakončoval Jamal Musiala, který nastřelil břevno! Balón se pak snažil dorazit do brány Harry Kane, ale nedosáhl na něj a místo toho nepříjemně zajel nohama do tyče! Levačkou dokonce protrhl síť, kde uvízl jako ryba. To zavánělo i nějakým nepříjemným zraněním. Anglický útočník je v péči lékařů.

76
    Poslední tým tabulky dnes na body rozhodně nedosáhne. Nějaký lepší výsledek může zkusit urvat za týden v Bochumi.

Martin Augustin

Branky: 28. Skarke (Honsak), 90+5. Vilhelmsson (Polter) – 36. Musiala (Kane), 45+1. Kane (Kimmich), 64. Musiala, 74. Gnabry (Musiala), 90+3. Tel (Choupo-Moting)

Karty:   67. Franjić (DAM)

Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 4:20. Rohy: 2:9. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:6.
    SV Darmstadt 98: Schuhen – Klarer (50. Zimmermann), J. Müller, Isherwood – Skarke (79. Polter), Kempe, Holland (C) (71. Karić), Franjić (79. Gjasula) – Justvan, Honsak (71. Seydel) – Vilhelmsson.
    Náhradníci: Brunst – Torsiello, Holtmann, A. Müller.

Trenér: Torsten Lieberknecht

Bayern Mnichov: Neuer – Kimmich (C), de Ligt, Dier, Guerreiro (70. Davies) – Pavlović (58. Laimer), Goretzka – Sané (70. Tel), Th. Müller (70. Gnabry), Musiala – Kane (81. Choupo-Moting).
    Náhradníci: Ulreich – Boey, Kim Min-čä, Upamecano.

Trenér: Thomas Tuchel