Darmstadt – Bayern 2:5 (kon.) | Heidenheim – Mönchengladbach 1:1 (kon.) | Mohuč – Bochum 2:0 (kon.)
Union Berlín – W. Brémy 2:1 (kon.) | Wolfsburg – Augsburg 1:3 (kon.) | Hoffenheim – Stuttgart 0:3 (kon.)
1. FC Union Berlín
2:1 (0:0)
Werder Brémy
Sobota 16.03.2024, 15:30 • An der Alten Försterei, Berlín • Německá Bundesliga • 26. kolo

Zatímco první poločas příliš ofenzivní aktivity nenabídl, druhý začal ve velkém tempu a domácí si vypracovali náskok dvěma góly během necelých dvou minut. Hostům se povedlo odpovědět pouze jednou, a tak zapisují třetí prohru v řadě. Union se vítězstvím výrazně přiblížil záchraně. Děkuji za sledování online přenosu a přeji vám příjemný zbytek víkendu. (17:30:54)

90+10

90+9
    Volland v brejku střílel z úhlu, trefil ale pouze boční síť.

90+8
    Bittencourt zůstává ležet na trávníku po střetu s Vogtem, nastavení se asi ještě trochu protáhne.

90+7
    Odražený balon se dostal ve vápně k Duckschovi, jeho střela byla ale zablokovaná.

90+6
    Hosté spěchají do útoku, na srovnání mají něco málo přes dvě minuty.

90+5
    Keïtovi se ve vápně odrazil balon od ruky, byla ale nastřelená a penalta se nepíská.

90+4
    Veljkovićův centr do vápna odvrátil Vogt.

90+3
    Kownackimu je pískán útočný faul a hostující fotbalista se hodně rozčiluje.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut.

90
    Keïta, který před chvílí přišel na hřiště, viděl za svůj šlapák ve středu pole žlutou kartu.

90
    Žlutá karta pro tým Werder Brémy (Naby Keïta).

89
    Na druhé straně se dostával do protiútoku Hollerbach, ale chyběla mu podpora.

88
    Brémy drží balon na svých kopačkách, ale stále se nemohou dostat do nějaké slibné pozice.

86
    Střídání v týmu Werder Brémy:
    ze hřiště odchází Julián Malatini, přichází Naby Keïta.

85
    Alex Král se dostává na závěrečné minuty na hřiště, jeho úkoly budou za aktuálního stavu převážně defenzivní.

85
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín:
    ze hřiště odchází Lucas Tousart, přichází Alex Král.

85
    ze hřiště odchází Robin Gosens, přichází Jérôme Roussillon.

83
    Domácí se stáhli hluboko na vlastní polovinu, fotbalisté Werderu se přes ně těžko prosazují.