Inter – Turín 2:0 (kon.) | Bologna – Udinese 1:1 (kon.) | Atalanta BC – Empoli 2:0 (kon.)
Neapol – AS Řím 2:2 (kon.) | Fiorentina – Sassuolo 5:1 (kon.)
Inter Milán
2:0 (0:0)
Turín FC
Neděle 28.04.2024, 12:30 • Stadio Giuseppe Meazza (San Siro), Milán • Italská Serie A • 34. kolo

Je dobojováno. Domácím pomohla k zisku dalších tří formálních bodů do tabulky prakticky poločasová přesilovka po vyloučení Adriena Tamezeho. Inter celý zápas kontroloval hru a rychle zajištěné vedení na začátku druhého poločasu už nepustil a oslavy mistrovského titulu mohou pokračovat ve vítězném duchu i po dnešním kole. Pro dnešek je to ode mne vše a přeji pěkný zbytek víkendu. (14:54:35)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 6:8.

90+5

90+5
    Stopeři Interu už se nikam hnát nebudou. Domácí definitivně vítězí.

90+4
    Vanja Milinković-Savić posílá dlouhý nákop směrem dopředu. Zbývá už jen minutka.

90+3
    Několikrát se teď odrazil míč na hranici malého vápna, kde žádný hráč v modročerném nebyl.

90+2
    Nic nenasvědčuje nějakému zvratu ve skóre tohoto utkání. Sledujeme stále stejný obrázek a to, že domácí kontrolují hru a kombinují na polovině soupeře.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Ivan Ilić to zkusil z velké dálky. Tvrdost byla dobrá, ovšem přesnost chyběla. Odkop pro Sommera.

89
    Domácí opět operují před šestnáctkou hostů, kde je zatím příliš rušno na nějakou nebezpečnější střelu.

88
    Turín se v závěru nakonec dostává do tlaku, který však hned končí střelou do prvního bránícího hráče.

86
    Turín se nemůže dostat k míči a domácí mohou pokračovat v útočném snažení.

85
    Po rychlé akci Interu následoval další roh. K další střele se dostal Lautaro Martínez, který minul pravou tyč.

83
    U hostů se začíná projevovat mírná únava, což vyhovuje domácímu Interu.

82
    Další pěkná kombinace domácích. Ve vápně se dostal do zakončení Alexis Sánchez, kterému dnes zatím není přáno a jeho přízemní střela končí zákrokem Vanja Milinkoviće-Saviće.

81
    Závěrečných deset minut zápasu je tu. Inter má zápas ve svých rukou.

80
    Průnik Lautara Martíneze těsně kolem brankové čáry likvidují stopeři hostujícího mužstva.