Inter – Turín 2:0 (kon.) | Bologna – Udinese 1:1 (kon.) | Atalanta BC – Empoli 2:0 (kon.)
Neapol – AS Řím 2:2 (kon.) | Fiorentina – Sassuolo 5:1 (kon.)
SSC Neapol
2:2 (0:0)
AS Řím
Neděle 28.04.2024, 18:00 • Stadio Diego Armando Maradona, Neapol • Italská Serie A • 34. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
    Přeji Vám hezký zbytek dne.
    (20:08:39)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 12:4. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:5.

Máme za sebou výborné utkání 34. kola utkání italské Serie A, ve kterém Neapol remizovala s AS Řím 2:2.
    První vážnější šanci měl v 6. minutě Lorenzo Pellegrini, ale hlavičkoval nad. V minutě 35: utekl André Anguissa obraně, ale tváří v tvář brankáři selhal a minul.
    Ve druhém poločase se nejprve v 58. minutě z pokutového kopu prosadil Dybala. Avšak o pět minut později dal šťastný gól Olivera, neboť Rasmus Kristensen srazil jeho pokus do brány. V minutě 83. po konzultaci s VARem byla odpískána penalta po faulu na Chviču Kvaraccheliju. K ní se postavil Victor Osimhen a proměnil. V 89. minutě dostal míč do sítě Tammy Abraham, ale asistent odmával ofsajd. VAR však prokázal, že se o ofsajd nejednalo a AS vyrovnalo na 2:2.
    Po bláznivém poločase skončil zápas 2:2.

90+7

90+6
    V závěru budou domácí zahrávat rohový kop.

90+4
    Lorenzo Pellegrini si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

90+3
    Domácí hráči budou zahrávat rohový kop.

90+2
    Obrovskou šanci měl Victor Osimhen, ale brankář Mile Svilar předvedl skvělý zákrok.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby.
    90. Tammy ABRAHAM - 2:2

90
    AS Řím právě vstřelil branku!
    Autorem branky je TAMMY ABRAHAM, asistoval mu Evan Ndicka!!!
    VAR nakonec potvrdil, že se o ofsajd nejednalo a gól platí.

90
    Celou situaci ještě zkoumá VAR.

89
    Tammy Abraham dopravil míč do sítě po rohovém kopu, ale kvůli ofsajdu jeho branka neplatila.

88
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

87
    Střídání v týmu SSC Neapol:
    ze hřiště odchází Hamed Traorè, přichází Leo Östigaard,
    ze hřiště odchází Chviča Kvaracchelija, přichází Giacomo Raspadori.

86
    Střídání v týmu AS Řím:
    ze hřiště odchází Rasmus Kristensen, přichází Tommaso Baldanzi.
    84. Victor OSIMHEN - 2:1

84
    Neapol právě vstřelila branku!
    Autorem branky ej VICTOR OSIMHEN!!!
    VICTOR OSIMHEN se postavil ke značce pokutového kopu a neomylně proměnil! Jeho střela doprostřed byla vynikající a brankář neměl nárok.

Jan Janča

Branky: 64. Olivera (Cajuste), 84. Osimhen (pen.) – 59. Dybala (pen.), 90. Abraham (Ndicka)

Karty:   75. Rrahmani (NEA), 81. Anguissa (NEA)

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo (C), Rrahmani, Jesus, Olivera – Anguissa, Lobotka, Cajuste (70. Traorè, 87. Östigaard) – Politano (70. Ngonge), Osimhen, Kvaracchelija (87. Raspadori).
    Náhradníci: Idasiak, Contini – Dendoncker, Lindström, Mazzocchi, Natan, Rui, Simeone.

Trenér: Francesco Calzona

AS Řím: Svilar – R. Kristensen (86. Baldanzi), G. Mancini, Ndicka, Spinazzola – Bove (69. Sanches), Cristante, Lo. Pellegrini (C) – Dybala, Azmún (69. Abraham), El Shaarawy (61. Angeliño).
    Náhradníci: Boer, Patrício – Aouar, Çelik, Costa, Huijsen, Pagano, Zalewski.

Trenér: Daniele De Rossi

Rozhodčí: Sozza – Bercigli, Scatragli