Cádiz – Mallorca 1:1 (kon.) | Granada – Osasuna 3:0 (kon.) | Villarreal – Rayo Vallecano 3:0 (kon.)
Real Betis – Sevilla 1:1 (kon.)
Villarreal CF
3:0 (1:0)
Rayo Vallecano
Neděle 28.04.2024, 18:30 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Španělská LaLiga • 33. kolo

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:7. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 15:8. (20:32:33)

A je tu konec utkání! Domácí žlutá ponorka přidala ve druhé půli ještě další dvě branky a vítězí jasně 3:0! V první půli se prosadil norský útočník Alexander Sörloth, který poslal svůj tým do vedení. Druhý gól přidal v 70. minutě hlavičkou po rohu stoper Yerson Mosquera a na konečných 3:0 upravil čtyři minuty poté svým druhým gólem v zápase Alexander Sörloth podobně jako u první branky průstřelem brankáře na zadní tyč. V závěru utkání si hostující Rayo vypracovalo pár slibných šancí, ovšem neprosadilo se ze žádné z nich. Zápas tak skončil poměrem 3:0 pro domácí Villarreal, který tak poskakuje na devaté místo před Getafe a ještě se zapojí do bojů o evropské poháry. Ode mě to bude pro dnešek vše! Budu se na vás těšit u dalšího zápasu španělské LaLigy či jiné evropské ligy, do té doby na počtenou!

90+4

90+4
    A další těžký zákrok brankáře Dimitrievskiho po střele ze strany. To je poslední co se v utkání stalo a zápas končí.

90+3
    Výtečný zákrok brankáře Dimitrievskiho po střele Triguerose, kterému do běhu nahrál kdo jiný než Alejandro Baena, který dnes hraje skvělý zápas.

90+2
    Do protiútoku mířil José Luis Morales míč si na šestnáctce zasekl, ovšem pak jej ztratil a hosté neloví další míč ze své sítě.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90+1
    Centr do vápna chytá Jörgensen, který stále drží čisté konto.

90
    Žlutou kartu vidí Raúl Albiol, avšak po právu se diví, jelikož se o faul rozhodně nejednalo.

89
    Míč se ve vápně různě poodrážel, ale nakonec končí u brankáře Jörgensena.

89
    A další rohový kop pro Rayo.

89
    Velký závar před brankou domácích končí rohovým kopem pro Rayo.

88
    Rayo se snaží vstřelit alespoň jednu branku a kombinují na polovině domácích.

87
    Střela Floriana Lejeuneho končí vysoko nad a Jörgensen rozehrává od branky.

86
    Coquelin fauloval Garcíu a hosté budou zahrávat přímý kop.

85
    Nepřesná střela jednoho z hostů končí vysoko nad brankou domácího celku.

84
    Trojité střídání na straně domácího celku. Ze hřiště odchází Guedes, Parejo a také hrdina utkání Alexander Sörloth. Místo nich na poslední minuty naskakují Terrats, Trigueros a Morales.