Méty – Lille 1:2 (kon.) | Clermont Foot – Remeš 4:1 (kon.) | Lorient – Toulouse 1:2 (kon.)
Štrasburk – Nice 1:3 (kon.) | Rennes – Brest 4:5 (kon.) | Lyon – Monaco 3:2 (kon.)
Marseille – Lens 2:1 (kon.)
FC Méty
1:2 (1:2)
Lille OSC
Neděle 28.04.2024, 13:00 • Stade Saint-Symphorien, Mety • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 31. kolo

Držení míče: 29 % : 71 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 2:6. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 15:12. (14:58:58)

Je tu konec utkání! Zápas končí stejným výsledkem, jakým skončil první poločas tohoto utkání a to výhrou hostujícího Lille v poměru 2:1. Za domácí se z penalty prosadil Georges Mikautadze, ovšem poté hosté zabrali a dokázali stav utkání otočit díky gólům Ismailyho a Yaziciho. ve druhé půli jsme branku neviděli, respektive ne takovou, která by mohla platit, jelikož se prosadil v první minutě nastavení Sabaly, ale nacházel se v offsidovém postavení a branka tak nemohla platit. Lille poskakují na třetí příčku před Brest, který má však zápas k dobru, Méty zůstávají na barážové šestnácté příčce. Ode mě to bude vše! Budu se na vás těšit u dalšího přenosu z evropského fotbalu, do té doby na pčtenou!

90+4

90+4
    Dlouhý centr končí v autu a Méty vhazují.

90+3
    Faul Sabalyho, po kterém budou rozehrávat hosté.

90+2
    Domácí už jsou zase u míče a snaží se něco vymyslet.

90+1
    Cheikh Tidiane Sabaly sice vstřelil branku po nahrávce Mikautadzeho, ovšem tento gól nemůže platit z důvodu offsidu, ve kterém byl Sabaly. Přihrávka gruzínského útočníka přišla bohužel pro domácí pozdě.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Faul na domácího hráče. Dopředu putuje dlouhý centr.

90
    Autové vhazování pro hosty. Camara už nestihl míč na hrací ploše.

89
    Méty vyrážejí dopředu a snaží se dostat do pozice, ze které by mohli domácí hráči střílet.

88
    Odkop od branky pro Méty.

88
    Dvojité střídání na straně hostů. Odchází Žegrova a Cabella, nastupují Gudmundsson a Morais.

87
    Didier Lamkel Zé se znovu provinil proti pravidlům a po střídání budou hosté rozehrávat další přímý kop.

86
    Vhazování pro Lille na polovině hřiště.

85
    Na hřiště se dostává ještě Ibou Sané, který nahradil Kévina N'Dorama

84
    Centr do vápna si našli obránci Mét. Hosté však vybojovali alespoň autové vhazování.

83
    Faul Traorého na Cabellu, po kterém budou hosté zahrával přímý volný kop.

83
    Hraje se dál. Domácí se dostali na polovinu soupeře, rychle však ztrácí míč a Cabella vyváží míč dopředu.