Méty – Lille 1:2 (kon.) | Clermont Foot – Remeš 4:1 (kon.) | Lorient – Toulouse 1:2 (kon.)
Štrasburk – Nice 1:3 (kon.) | Rennes – Brest 4:5 (kon.) | Lyon – Monaco 3:2 (kon.)
Marseille – Lens 2:1 (kon.)
Stade Rennes
4:5 (2:1)
Stade Brestois 29
Neděle 28.04.2024, 17:05 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 31. kolo

Zápas nabídl devět branek a radují se fotbalisté hostujícího celku, kteří v dramatickém duelu vyhrávají 5:4. (19:04:27)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 3:4. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:15.

90+9

90+8
    Sudí nechá ještě několik desítek vteřin hrát.
    90+7. Lilian BRASSIER - 4:5

90+7
    Brest právě vstřelil branku!
    Hostující celek se dostává do vedení, hlavou se prosazuje po centru před branku LILIAN BRASSIER. Na tento moment už fotbalisté Rennes těžko najdou odpověď. Asistence: Mathias Lage.

90+6
    Žlutá karta pro tým Stade Rennes (Warmed Omari).

90+5
    Hostující brankář rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na polovinu soupeře.

90+5
    Začala pátá nastavená minuta, oba kluby se pokouší vypálit a rozhodnout tento zápas.

90+4
    Střídání v týmu Stade Brestois 29:
    ze hřiště odchází Romain Del Castillo, přichází Jérémy Le Douaron.

90+4
    Bradley Locko vybojoval pro své spoluhráče autové vhazování na útočné polovině, také ho rozehrál.

90+3
    Hraje se především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do zakončení.

90+2
    Steve Mandanda byl pozorný a s nedůrazným zakončením soupeře si snadno dokázal poradit.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 7 minut.

90
    Začala poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

89
    Další rohový kop pro domácí celek. Rennes se pokouší vstřelit vedoucí branku.

88
    Domácí celek vybojoval rohový kop, Kenny Lala se dokázal vrátit a balon odehrál mimo hrací plochu.

86
    Střídání v týmu Stade Rennes:
    ze hřiště odchází Martin Terrier, přichází Fabian Rieder.

85
    Adrien Truffert si dobře počínal před svou brankou a dokázal si poradit s akcí soupeře.

Jan Prošek

Branky: 3. Kalimuendo (Matusiwa), 9. Kalimuendo, 68. Theate (Bourigeaud), 79. Terrier (Bourigeaud) – 11. Mounié, 48. Omari (vla.), 54. Satriano (Locko), 66. Mah. Camara, 90+7. Brassier (Lage)

Karty:   45+1. Terrier (REN), 57. Matusiwa (REN), 79. Kalimuendo (REN), 81. Realizační tým (REN), 90+6. Omari (REN) – 75. Lees-Melou (BST)

Stade Rennes: Mandanda – G. Doué, Omari, Theate, Belocian (59. Truffert) – Bourigeaud, Santamaría (59. Gújrí), Matusiwa (74. Le Fée), D. Doué – Terrier (86. Rieder), Kalimuendo.
    Náhradníci: Gallon – Blas, Seidu, Wooh, Yıldırım.

Stade Brestois 29: Bizot – Lala, Chardonnet, Brassier, Locko – Lees-Melou, Magnetti (76. Doumbia) – Satriano (76. Lage), Mah. Camara (69. Martin), Del Castillo (90+4. Le Douaron) – Mounié.
    Náhradníci: Coudert – Amavi, Lebeau, Le Cardinal, Zogbé.