Ml. Boleslav B – Liberec B 0:2 (kon.) | Zápy – Přepeře 5:0 (kon.)
5:0 (3:0)
FK Přepeře
Neděle 28.04.2024, 17:00Česká fotbalová liga (B) • 24. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (18:54:57)

Utkání 24. kola je u konce Zápy poráží svého soupeře po jednoznačném výsledku 5:0.Rozhodující gól vstřelil ve 27. minutě MIROSLAV PETRLÁK na konečných 5:0 dávál v 57. minutě TOMÁŠ MATĚJKA. Tři body tak zůstávají v Zápech a Přepeře jedou domů bez bodu.

90+1

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

88
    Do velké šance se dostal jeden z útočníku Záp, který si překopl golmana. V poslední moment kdy mohl zakončovat do prázdné branky mu balon odkopl jeden z obránců.

87
    Nepříjemní zákrok na jednoho z hráčů Přepeří rozhodčí odpískal, ale ani za tento faul jsme neviděli první kartu v zápase.

84
    Rohový kop byl rozehrán hráči Přepeří centr však od vrátil jeden z obránců na obranou polovičku.

83
    Zapas se dohrává už pouze z povinnosti, ani jeden tým se už do útoku nežene zápas je rozhodnut.

81
    Další centr do vápna Zápů, pro ten si však Řehák v klidu doběhl.

80
    Máme před sebou posledních deset minut tohoto klání.

79
    Centr od jednoho hráčů Přepeří nenašel žádého spoluhráče nenašel.

76
    Střídání v týmu SK Zápy:
    ze hřiště odchází Kocourek, přichází Zoubek.

75
    Velkou šanci měl na svých kopačkách jeden z útočníků Záp, ten z penaltového puntíku branku přestřelil.

73
    Daníček centroval balon do vápna, tam se však nenacházel nikdo z jeho spoluhráčů a balon tak propadl za brankovou čáru následuje odkop od branky.

71
    Golmán Přepeří znovu odkopává balon jen za pomezní čáru, vhazovat budou domácí.

69
    ze hřiště odchází Petrlák, přichází Nazarenko.

68
    Centr na zadní tyč našel jednoho z domácích hráču, ten si však balon nedokázal zpracovat.