Ostrava B – Bohunice 3:0 (kon.) | Karviná B – Slovácko B 1:2 (kon.) | Znojmo – Blansko 1:1 (kon.)
FC Baník Ostrava B
3:0 (0:0)
TJ Tatran Bohunice
Neděle 28.04.2024, 10:15 • Bazaly • Moravskoslezská fotbalová liga • 25. kolo

Děkuji za pozornost, pěkný zbytek dne. (12:06:08)

Právě nám skončil zápas, kde se utkal poslední a první celek tabulky. Domácí tým, jako jasný favorit, nakonec dokázal zápas rozhodnout až v druhé části hry. Dvě trefy zapsal Chvěja, jednu trefu přidal Málek. Bohunice se po celý zápas jen bránily, dopředu toho moc nepředvedly. Domácí kromě branek trefili dvakrát konstrukci branky.

90+2

90+2
    Rána nebyla prudká, ani nebezpečná. Brankář si míč bez problémů sebral do náruče.

90+1
    Přerovský vybojoval faul nedaleko šestnáctky. Červení budou mít ještě možnost alespoň snížit.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90
    Kilibarda netrefuje zařízení ani o minutu později! Přihrávku si u velkého vápna zpracoval, pak však mířil zase vedle.

89
    Kilibarda šel od poloviny sám na branku! Když se přiblížil brankáři, pokusil se jej oběhnout z pravé strany. Zakončení však bylo špatné a v síti neskončilo.

88
    Opět se nám opakuje situace z prvního poločasu. Domácí kotel zapálil světlice a dýmovnice a viditelnost je znovu nulová.

87
    Málek tady neměl šanci dostihnout křižnou přihrávku. Červení pokračují autovým vhazováním.

86
    Bílí si ťukali balon u branky soupeře, ke střele ale nedošlo.

85
    Bohunice zkoušejí kombinovat na pravé straně, na polovině Ostravy.

Dnešní utkání sleduje 450 diváků.

83
    Střídání v týmu TJ Tatran Bohunice:
    ze hřiště odchází Šmerda, přichází Koreň,
    ze hřiště odchází Vítek, přichází Martinek.

82
    Červeným se nedaří dostat za polovinu. Baník svou aktivitou navíc získává aut.

80
    Kilibarda si pěkně na levé straně naběhl. S míčem měl potom hodně prostoru, aby si došel na místo, odkud vyzkouší své střelecké dovednosti. Nakonec z hranice vápna zakončuje kousek od pravé tyčky.