Méty – Lille 1:2 (kon.) | Clermont Foot – Remeš 4:1 (kon.) | Lorient – Toulouse 1:2 (kon.)
Štrasburk – Nice 1:3 (kon.) | Rennes – Brest 4:5 (kon.) | Lyon – Monaco 3:2 (kon.)
Marseille – Lens 2:1 (kon.)
FC Lorient
1:2 (1:0)
Toulouse FC
Neděle 28.04.2024, 15:00 • Stade du Moustoir, Lorient • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 31. kolo

Děkuji za pozornost, přeji pěkný zbytek neděle a všem Vlastislavům dnes vše nejlepší k svátku! (17:06:47)

Fauly: 14:17

Dnešní výsledek dost možná rozhodl o negativním osudu klubu z Lorientu. Domácí tým měl totiž utkání skvěle rozehrané, v prvním poločase se dostal do vedení a celkem snadno ho bránil, jenže si zřejmě myslel, že to stejně snadno půjde i ve druhé půli. To byl ovšem omyl, hosté využili zmatkující obrany k vyrovnání a ani poté nepřestávali hrozit. V 83. minutě domácí chybovali znovu, a to naprosto fatálně. Byl to sám kapitán Laurent Abergel, kdo daroval hostům míč do obrovské šance, která skončila rozhodujícím gólem. Lorient tedy nadále ztrácí tři body na šanci udržet se v nejvyšší soutěži a zbývají mu už jen tři příležitosti na jejich zisk.

90+6

90+5
    Mikkel Desler ještě na pravé straně pro svůj celek vybojoval rohový kop, díky kterému je pravděpodobně rozhodnuto.

90+4
    Zcela zbytečný faul domácích uprostřed pole už výrazně snižuje jakékoli šance na vyrovnání. Hráči Toulouse pochopitelně vůbec nepospíchají s rozehrávkou.

90+3
    Julien Laporte chtěl hlavičkou vracet nakopnutý míč před bránu, to ale nebylo vůbec jednoduché. Balón končí v zámezí a Guillaume Restes bude odkopávat od brány.

90+2
    Cásseres sice ve středovém kruhu fauloval Abergela, ale nijak mu to nevadí, protože tím zase o několik sekund zdržel domácí tým.

90+1
    Eli Junior Kroupi zkusil přenést hru dopředu nákopem už od půlicí čáry, míč si ale ze vzduchu sebejistě stáhl Guillaume Restes.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Hosté navíc takticky kouskují hru na útočné polovině, kde se budou snažit míč udržet co nejdéle.

89
    Domácí se namísto vlastních šancí zase musí bránit akci hostů, což se jim sice daří, ale útočení směrem na Restese je výrazně poznamenáno nervozitou.

88
    Lorient však totálně promrhal šanci ze standardní situace. Vysoký balón mířil k levé tyči, od které domácí žádné ohrožení brány nevyprodukovali.

87
    Badredine Bouanani se nebezpečně rozebíhal s míčem směrem k bráně, a tak ho zezadu za dres zatahal Vincent Sierro (TOU), jenž zaslouženě dostává žlutou kartu.

86
    Zdá se, že druhý inkasovaný gól domácím sebral vítr z plachet. Naopak hosté měli další šanci na nebezpečný protiútok, tentokrát ji ale do zakončení nedovedli.

84
    Střídání v týmu FC Lorient:
    ze hřiště odchází Mohamed Bamba, přichází Tosin Aiyegun.
    83. Ibrahim CISSOKO - 1:2

83
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    Teď už domácí hru otevřeli až příliš, navíc nepovedenou přihrávkou dozadu věnovali míč soupeři. Tomu stačily dvě rychlé předávky u pokutového území, kde tu druhou poslal Niklas Schmidt IBRAHIMU CISSOKOVI. V tu chvíli už stál v cestě jen bezmocný gólman, a tak střídající hráči zajišťují hostům vedení. Asistence: Niklas Schmidt.