Hr. Králové B – Zápy 3:0 (kon.) | Liberec B – Přepeře 2:1 (kon.) | Chlumec n/C – Velvary 0:0 (kon.)
Brozany – Teplice B 3:2 (kon.)
SK Sokol Brozany
3:2 (1:0)
FK Teplice B
Neděle 10.03.2024, 14:30 • Brozany • Česká fotbalová liga (B) • 17. kolo

Je tu konec utkání mezi domácím Sokolem Brozany a hosty Teplice B. V poločase bylo skóre 1:0, ale ve druhé půli jsme viděli hned 4 góly a zápas skončil 3:2. Nejprve se prosadil Šup z penalty v 52. minutě, poté v 63. Procházka snižoval na 2:1, ale hned v 67. minutě vrátil dvoubrankové vedení Brozanům Krátký. 4 minuty před koncem pak snížil na 3:2 svým druhým gólem Procházka, ale bohužel pro hosty už třetí gól, který by znamenal srovnání, nepřidali a domů odjíždí s prázdnou. Zůstávají tak na posledním místě, Brozany se posunují na 6. místo. Ode mě to bude vše, budu se na vás těšit u dalšího přenosu z českého či zahraničního fotbalu. Mějte se fajn a do té doby na počtenou! (16:28:14)

90+2

90+2
    V 92. minutě ještě dochází ke střídání domácích. hřiště opouští Schettl, nastupuje Novotný.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90
    Aut pro Brozany na polovině Teplic.

89
    Střela skončila jen ve zdi a navíc Brozany budou pokračovat po faulu na jednoho z jejich hráčů.

88
    Standardka pro Teplice kousek za obloukem. Zajímavá šance na vyrovnání.
    86. PROCHÁZKA - 3:2

86
    Teplice B právě vstřelily branku!
    Konec bude ještě dramatický! Při rohu byl na zadní tyči úplně volný DAVID PROCHÁZKA a ten hlavičkou uklidil míč do branky. Připisuje si druhý gól v zápase.

85
    Za taktický faul vidí žlutou kartu David Schettl.

85
    Ty mají teď k dispozici aut na polovině soupeře.

84
    Pro míč si došel brankář Kouba a dopředu můžou Brozany.

83
    Teplice vybojovaly alespoň aut na polovině Brozan.

82
    Zajímavý přímý kop pro Brozany, který však skončil jen ve zdi. Brozany ale zůstávají u míče.

81
    Poslední střídání Teplic, na hřiště přichází Voráček a Kortselt místo Köstla a Pokorného.