Chrudim – Příbram 6:3 (kon.) | Vyškov – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Prostějov – Jihlava 3:0 (kon.)
Dukla Praha – Olomouc B 0:3 (kon.) | Táborsko – Líšeň 1:0 (kon.) | Vlašim – Kroměříž 2:0 (kon.)
Brno – Opava 0:1 (kon.)
FC SILON Táborsko
1:0 (0:0)
SK Líšeň 2019
Sobota 27.04.2024, 17:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 25. kolo

90+5
    Konec zápasu. Ve druhém poločase přece jen branka padla. Po osmi minutách mířil po zemi k tyči Dordič, který rozhodl o vítězství Táborska nad Líšní 1:0. Hosté v závěru hodně útočili a snažili se o vyrovnání, Táborsko ale náskok ubránilo. To je z Tábora vše, loučí se Josef Janda. (18:54:13)

90+5
    Další centr do šestnáctky museli domácí odhlavičkovat.

90+4
    Domácí vysoký míč odvrátili a blíží se konec duelu.

90+4
    Roh pro hosty.

90+3
    Táborsko otupilo tlak marvanů a je na půlce soupeře.

90+1
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
    ze hřiště odchází Bojan Dordić, přichází Pavel Osmančík.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

89
    Další centry chodí do vápna před Pastornického, domácí by jistě již rádi slyšeli poslední fouknutí do píšťalky.

88
    Líšeň mocně útočí a hra Táborska viditelně hoří.

87
    Dnešní utkání sleduje 1090 diváků.

86
    Žlutá karta pro tým SK Líšeň 2019 (Martin Tauš). Fotbalista hostů nasimuloval pád ve vápně, čímž sudího neobelstil.

83
    Žlutá karta pro tým SK Líšeň 2019 (Dušan Joković).

82
    Pastornický si musel dojít pro vysoký balon. Po několika střídáních se hosté více dostávají do hry, pořádné zakončení jim však stále chybí.

78
    Krásný míč zleva skončil na hlavě Šašinky, odkud se balon odrazil pouze nad branku Líšně.

74
    Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
    ze hřiště odchází Patrik Gerža, přichází Renards Rimovičs,
    ze hřiště odchází Antonio Mionić, přichází Lukáš Raab.

73
    Fauly na obou stranách kouskují hru.

71
    Lutonský se snažil doběhnout dlouhý míč, jenže tak rychlý nebyl. Odkop od branky Táborska.