Augsburg – W. Brémy 0:3 (kon.) | Bayern – Frankfurt 2:1 (kon.) | Freiburg – Wolfsburg 1:2 (kon.)
RB Lipsko – Dortmund 4:1 (kon.) | Leverkusen – Stuttgart 2:2 (kon.)
Bayern Mnichov
2:1 (1:1)
Eintracht Frankfurt
Sobota 27.04.2024, 15:30 • Allianz Arena, Mnichov • Německá Bundesliga • 31. kolo

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 9:7. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:7. (17:27:12)

90+5

90+3
    A právě Neuer nyní rozehrál rychlý kontr domácích na jehož konci byl Müller, nicméně zkušený Němec branku přestřelil.

90+2
    Neuer stále čeká na první zákrok v tomto poločase. Bayern hraje takticky na výbornou.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

89
    Do konce základní hrací doby zbývá minuta. Uvidíme, kolik sudí nastaví nad rámec.

87
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt:
    ze hřiště odchází Iljás Schirí, přichází Timothy Chandler.

86
    Hosté chystají poslední střídání.

84
    Donny van de Beek centroval z pravé strany, ale dle pomezního se při přebírání míče nacházel v ofsajdu.

83
    Hosté se sice nyní drží na míči, ale je to pouze v místech, odkud se zakončit nedá.

81
    Střídání v týmu Bayern Mnichov:
    ze hřiště odchází Raphaël Guerreiro, přichází Lovro Zvonarek.

79
    Frankfurt stále ve druhé půlce nevystřelil na branku. Bayern drží míč na kopačkách a čas běží.

77
    ze hřiště odchází Aurélio Buta, přichází Donny van de Beek.

77
    ze hřiště odchází Mario Götze, přichází Hugo Larsson.

74
    Hra se opět hlavně kolem středové čáry. Čas plyne pro Frankfurt poměrně rychle.

72
    Necelých dvacet minut do konce, Bayern je nyní jasně aktivnějším týmem na hřišti. Frankfurt se v druhém poločase stále nemůže chytit.