Spiš. N. Ves – Dolný Kubín 1:1 (kon.) | Prešov – Trebišov 3:2 (kon.) | KFC Komárno – Púchov 7:1 (kon.)

Striedanie v tíme MŠK Púchov:
    z ihriska odchádza Loduha, prichádza Šeroň.

72
    Striedanie v tíme KFC Komárno:
    z ihriska odchádza Németh, prichádza Kmeťo.

66
    KFC Komárno dáva gól!
    Gól strelil BAYEMI.

64
    Center z ľavej strany končí na hornej sieti Vavrúšovej brány.

62
    A je tu ďalší gól! JAKUB SYLVESTR dostal prihrávku do šestnástky, nechal si loptu padnúť, kryl si ju telom pred brániacim hráčom a následne tvrdo vypálil. Lopta končí v sieti.

59
    Púchov dal gól!
    Hostia strieľajú čestný gól! ĽUBOSLAV LEVAI znižuje na 1:5. Nestačili mu Horodník ani Šimko, Dlubáč vybehol, Levai si s ním poradil a skóruje do prázdnej brány.

58
    z ihriska odchádza Voleský, prichádza Sylvestr,
    z ihriska odchádza Ganbold, prichádza Tóth.

55
    V 55. minúte je to už 5:0. TAMÁS NÉMETH tesne stihol loptu pred postrannou čiarou, odtiaľ odcentroval a center skončil v bráne prekvapeného Vavrúša!

54
    Vavrúš zasahuje na bránkovej čiare po hlavičke Šimka!

54
    Németh našiel centrom iba hlavu jedného z hosťujúcich hráčov.

53
    Zahrá si aj Vavrúš, ktorý nakopáva loptu na poliacu čiaru.

46
    z ihriska odchádza Šmehyl, prichádza Horodník,
    z ihriska odchádza Nagy, prichádza Turčák.

z ihriska odchádza Vavrík, prichádza Pavlovič,
    z ihriska odchádza Obšivan, prichádza Holiš.

46
    Začal sa druhý polčas.

Doslova hororový polčas pre Púchov, inkasoval od Komárna štyri góly a prišiel o vylúčeného Pilného.
    Druhý polčas sa začne o 17:39.

45+8
    Prvý polčas sa skončil.

45+8
    ŠIMON ŠMEHYL bezpečne zvyšuje na 4:0. Vystrelil presne k ľavej žrdi, Vavrúš išiel vpravo.

45+7
    Žltá karta pre tím MŠK Púchov (Mičuda).

45+6
    Priamy kop zahral Németh, jeden z brániacich hráčov v múre zasiahol loptu rukou, nasleduje pokutový kop pre Komárno!

Daniela Mesíková

Branky: 12. Ožvolda, 30. Voleský, 37. Ganbold, 45+8. Šmehyl (pen.), 55. Németh, 62. Sylvestr, 66. Bayemi – 59. Levai

Karty:   16. Adayilo (KFK) – 45+7. Mičuda (PUC)   45+1. Pilný (PUC)

KFC Komárno: Dlubáč – Adayilo, Špiriak, Šimko (C), Šmehyl, Ožvolda, Németh, Nagy, Ganbold, Bayemi, Voleský
    Náhradníci: Bréda, Sylvestr, Turčák, Tóth, Adamec, Horodník, Pastorek, Kmeťo, Ovšonka

Trenér: Mikuláš Radványi

MŠK Púchov: Pilný – Mičuda, Obšivan, Pobořil, S. Lacko, Kapusniak, Loduha, Mojžiš, Kvocera, Mráz (C), Vavrík
    Náhradníci: Vavrúš, Pavlovič, Jančiga, Levai, Holiš, Michlík, Kaufman, Štrauch, Šeroň

Trenér: Marián Zimen