Spiš. N. Ves – Dolný Kubín 1:1 (kon.) | Prešov – Trebišov 3:2 (kon.) | KFC Komárno – Púchov 7:1 (kon.)
Pohronie – Šamorín 2:0 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
2:0 (1:0)
FC ŠTK 1914 Šamorín
sk Sobota 27.04.2024, 18:00 • Štadión FK Pohronie (Žiar nad Hronom) • MONACObet liga • 27. kolo

V dnešnom stretnutí 27. kola MONACObet ligy medzi Pohroním a Šamorínom sa stali víťazom práve hráči Pohronia! Peter Mazan sa dnes postaral o 3 body pre svoj tím, keď v 35. minúte dokázal potrestať chybu defenzívy súpera a v 50. minúte dokázal premeniť pokutový kop. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (19:54:12)

90+4

90+3
    Raška poslal k zemi Horváta. Lopta pridelená na kopačky Pohronia.

90+2
    Pohronie momentálne drží loptu na súperovej polovici a zbiera tak cenné sekundy.

90+1
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa:
    z ihriska odchádza Jokel, prichádza Dos Santos.

90
    Rovisov priamy kop do šestnástky dokázal efektívne eliminovať Kambi.

90
    Ďalšia štandardka pre Šamorín. Mazan dohral Leginusa v súboji.

89
    Demjanovičov center nebol zahraný zle. Vidnyánszky sa dostal do hlavičkové zakončenia v šestnástke, no nenamieril to presne. Odkop pre Juričku.

89
    Štandardka pre Šamorín po predchádzajúcom faule.

88
    Žltá karta pre tím FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa (Straňák).

87
    Mazan chcel odkop riešiť kreatívne, no Horváta v súboji predbehol Pančík.

86
    Rohový kop zahraný nakrátko. Po chvíli dokázal Horvát v súboji s Pančíkom vypichnúť druhému menovanému loptu. Šance Šamorínu na vyrovnanie sa pomaly, ale isto krátia.

85
    Rovisova lopta na hranicu päťky. Napokon z toho bude rohový kop pre Šamorín.

84
    Žltá karta pre tím FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa (Jokel).

84
    Leginus faulovaný súperom pri poliacej čiare. Lopta pridelená Šamorínu.

83
    z ihriska odchádza Lovyniuk, prichádza Schlossár.

82
    Obrovská šanca Šamorína! Leginus sa dokázal perfektne uvoľniť a vyslal nebezpečnú strelu spoza šestnástky. Nanešťastie pre neho, opečiatkoval iba pravú tyč Juričkovej svätyne!

81
    Center na bližšiu žrď z rohového kopu. Následne strelecké zakončenie hostí sa vyznačovalo nepresnosťou, a tak bude mať Jurička odkop od brány.

80
    Leginus padá v šestnástke po súboji s Kambim. Hlavný arbiter však nevidel nedovolený zákrok. Rohový kop pre Šamorín.