Jablonec B – Chlumec n/C 1:0 (kon.) | Kolín – Hr. Králové B 2:0 (kon.) | Pardubice B – Teplice B 3:1 (kon.)
Most/Souš – Brozany 0:0 (kon.) | Živanice – Č. Lípa 0:2 (kon.) | Ústí n. L. – Velvary 0:1 (kon.)
FK Pardubice B
3:1 (2:1)
FK Teplice B
Sobota 27.04.2024, 11:00 • Stadion Pod Vinicí • Česká fotbalová liga (B) • 24. kolo

V dnešním utkání dokázali Pardubice B zdolat Teplice B poměrem 3:1. O svém vítězství rozhodli již v prvním poločase, když zásluhou Limy a Černého se dostali do vedení. Hosté dokázali koncem poločasu snížit. Ve druhém poločase přidal pojistku Suleiman a domácí hráči tak berou po zásluze 3 body.

90+3

90+2
    Domácí hráči budou zahrávat ještě jednu nebezpečnou standartní situaci.

90
    Zápas se dohrává v poklidnějším tempu a o vítězi je nejspíš rozhodnuto.
    86. SULEIMAN - 3:1

86
    Pardubice B právě vstřelili gól! AYATULLAHI SULEIMAN si šikovně navedl balón do středu pokutového území a levou nohou míří přesně k levé tyči Němečkovi branky! Stav utkání je 3:1.

83
    Černý se dostal do zakončení. Jeho pokus ale letěl mimo a navíc byl signalizován ofsajd.

82
    Nepřesnou přihrávku jednoho z obránců Teplic pouští Černý do autu.

80
    Teplice jsou určitě aktivnější než v prvním poločase, ale jejich snaha zatím nevede k nebezpečným situacím před brankou Šmída.

78
    Pardubice dokázaly zahrozit z rohového kopu. Na zadní tyči se dostal k hlavičce jeden z hráčů a jeho pokus mířil zhruba metr od pravé tyče.

76
    Procházka měl cestu do vápna zavřenou. Rozhodl se tak pro centrovaný míč na zadní tyč a domácí obránce odvrací na rohový kop.

74
    Foungala nešikovně fauluje protihráče a hrát budou moct Pardubice.

71
    Další rohový kop budou zahrávat Teplice.

70
    Pandula vybídl k velké příležitosti Miláčka, ale jeho pokus chytá pohotovou reakcí Němeček! Skóre se tak nemění.

68
    Faulovaný Svoboda a Pardubice tak budou moct uklidnit hru.

65
    Emmer byl faulován a Teplice se pokusí o další centrovaný balón do pokutového území.

64
    Pandula udělal vše správně až na zakončení! Po rychlém protiútoku si navedl balón do středu vápna, ale levou nohou nedokázal trefit branku Němečka.