Třinec – Start Brno 2:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Zlín B 1:0 (kon.) | Frýdlant n/O – Hlučín 1:4 (kon.)
Hodonín – Rosice 0:1 (kon.) | Uh. Brod – Hranice 6:0 (kon.)
FK Hodonín
0:1 (0:0)
FC Slovan Rosice
Sobota 27.04.2024, 16:00 • Hodonín, J.Suka-tráva • Moravskoslezská fotbalová liga • 25. kolo

Máme za sebou konec utkání 25. kola, kdy si hostující tým Rosic odváží tři body. Ve druhém poločase se v devadesáte první minutě trefil DAVID MOUČKA, který rozhodl o vítězství Rosic v poslední minutě. (18:03:43)

90+4

90+3
    Rosice drží balon na svých kopačkách.

90+2
    Střídání v týmu FC Slovan Rosice:
    ze hřiště odchází Charles Stanley Chukwudi, přichází Kršák Michael.

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
    90+1. MOUČKA - 0:1

90+1
    Rosice právě vstřelily branku! Ani výborné zákroky golmana Petráše nezabránili prvnímu gólu v zápase, když se prosazuje MOUČKA DAVID.

88
    Po pravé straně běžel směrem k Rosické brance Buchta, ten však nezvládl nahrávku pod sebe.

86
    Dnešní utkání sleduje 260 diváků.

85
    ze hřiště odchází Novák, přichází Dobrovodský,
    ze hřiště odchází Goj, přichází Buchta.

83
    Další žlutou kartu zápasu za faul na polovině hřišti vidí Zezula.

81
    Po několika odrazech na velkém vápně se balon odrazil k Chukwudimu, ten mířil na pravou stranu, ale branku minul.

79
    Raisigl se po dvou minutách na hřišti dostal do velké šance kterou zastavuje útočným faulem.

77
    Střídání v týmu FK Hodonín:
    ze hřiště odchází Kadlec Milan, přichází Raisigl Václav,
    ze hřiště odchází Bohun Petr, přichází Tomovič Filip.

74
    První žlutou kartu v zápase vidí Dressler.

73
    Krásné přenesení hry od Mazucha si nedokázal Novák zpracovat a balon tak proletěl jen do zámezí.

70
    Ani v sedmdesáté minutě zatím pan Ehrenberger nemusel vytahovat ze své kapsičky žlutou kartu.