Jablonec B – Chlumec n/C 1:0 (kon.) | Kolín – Hr. Králové B 2:0 (kon.) | Pardubice B – Teplice B 3:1 (kon.)
Most/Souš – Brozany 0:0 (kon.) | Živanice – Č. Lípa 0:2 (kon.) | Ústí n. L. – Velvary 0:1 (kon.)
FK Baník Most - Souš
0:0 (0:0)
SK Sokol Brozany
Sobota 27.04.2024, 15:00 • Stadion FSJM • Česká fotbalová liga (B) • 24. kolo

Je dobojováno. Po vyrovnané první půli měli v druhém poločase více ze hry domácí. Jenže ani vyložené šance nezvládli přetavit v branky, a tak atraktivní podívaná skončila na severu Čech bezbrankovou remízou. (16:54:42)

90+3

90+3
    Střídání v týmu SK Sokol Brozany:
    ze hřiště odchází Petr Matoušek, přichází Jiří Havránek.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

90+1
    Rohový kop Baníku zahrával znovu Stradins a Kouba vytěsnil jeho pokus nad břevno.

90
    Baník to ještě zkusí, kombinuje na hranici vápna.

88
    Žlutá karta pro tým SK Sokol Brozany (Petr Matoušek).

88
    Střídání v týmu FK Baník Most – Souš:
    ze hřiště odchází Ondřej Novický, přichází Dominik Bína.

86
    Další roh hostí už byl povedenější a vyskakovali na něj hned dva hráči Brozan. Ani jeden ale míč hlavou netrefil.

85
    Roh hostů si vzal Lauko, jehož centr mířil jen do shluku hráčů v zelených dresech.

83
    Sokol na chvílí kombinoval před vápnem domácích, centr Lauka ale šel do prostoru, kde byli jen hráči Baníku.

81
    Most zkouší být čím dál tím více odvážnější a rozhodnout utkání, k vyloženým příležitostem se ale nedostává.

79
    Brozany spoléhají na brejky a rychlé výpady. Ale Baník se stíhá vracet i do obrany.

77
    Další velká příležitost Baníku. Centr od rohového praporku hosté likvidovali hlavou na brankové čáře.