Třinec – Start Brno 2:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Zlín B 1:0 (kon.) | Frýdlant n/O – Hlučín 1:4 (kon.)
Hodonín – Rosice 0:1 (kon.) | Uh. Brod – Hranice 6:0 (kon.)
ČSK Uherský Brod
6:0 (4:0)
SK Hranice
Sobota 27.04.2024, 16:00 • Orelský stadion Uherský Brod • Moravskoslezská fotbalová liga • 25. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit opět u dalšího Onlajnu.
    Přeji Vám hezký zbytek dne. (17:58:59)

Máme za sebou bláznivé utkání 25. kola MSFL, ve kterém domácí Uherský Brod rozdrtil Hranice vysoko 6:0.
    Hned ve druhé minutě se prosadil Votava po dobré orientaci ve vápně. Za 9 minut bylo skóre 2:0, když se nádhernou dalekonosnou střelou z půlky prosadil Mančík. V minutě 12. bylo skóre již 3:0, když se prosadil po volném přímém kopu Flasar. V minutě 22. přidal svou druhou branku v utkání po krásné akci Votava, když při zakončení přeloboval brankáře Tomečka. Tem byl společně s dalšími dvěma hráči ve 28. minutě střídán. Moc platné to nebylo, neboť šance Hranic ve 35. minutě definitivně pohřbil Grygar, který si nechal dát druhou žlutou kartu.
    Domácí vstoupili výborně i do druhého poločasu, když se ve 49. minutě prosadil Votava a dokonal tak hattrick. Na 6:0 upravil v 66. minutě Bulko. Po zbytek utkání se hra již jen dohrávala a domácí si tak připisují velmi cenné tři body za výhru 6:0.

90+3

90+2
    Skvělou defensivní práci odvedl Bulko.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
    ze hřiště odchází Červenka, přichází Martiš.

89
    Domácí Bulko si nepohlídal své postavení a bylo mu odmáváno postavení mimo hru.

87
    Hra je přerušena, neboť na hrací ploše zůstal ležet Koláček.

85
    Hostující Jasenský napřáhl ke střele zpoza vápna. Jeho pokus však neměl potřebné parametry a brankář Somberg si poradil.