Augsburg – W. Brémy 0:3 (kon.) | Bayern – Frankfurt 2:1 (kon.) | Freiburg – Wolfsburg 1:2 (kon.)
RB Lipsko – Dortmund 4:1 (kon.) | Leverkusen – Stuttgart 2:2 (kon.)
FC Augsburg
0:3 (0:0)
Werder Brémy
Sobota 27.04.2024, 15:30 • WWK Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 31. kolo

Ode mě to bude již pro dnešek všechno a vidíme se u dalšího onlajnu. (17:30:25)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 13:8. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 18:8.

V Augsburgu je dobojováno! Brémy vítězí poměrem 3:0, když se ve druhé půli postupně prosadil Romano Schmid, pokutový kop proměnil Mavin Ducksch a v 90. minutě uzavřel gólový účet zápasu Oliver Deman.

90+6

90+5
    Agu je faulován a rozhodčí odpískává nedovolený zákrok Mbaba.

90+4
    Dalekonosný pokus domácích Zetterera sice protáhl, míč míří však pouze mimo.

90+3
    Domácí ovšem, po dlouhém nákopu, získávají rychle míč a míří do útoku.

90+2
    Další šance Augsburgu míří mimo prostor tří tyčí.

90+1
    Střídání v týmu Werder Brémy:
    ze hřiště odchází Senne Lynen, přichází Niklas Stark.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.
    90. Olivier DEMAN - 0:3

90
    Werder právě vstřelil branku! Brémy přidávají třetí branku. OLIVIER DEMAN si našel Weiserův centr, který uklízí za záda bezmocného Dahmena. Asistence: Mitchell Weiser.

89
    Dahmen sbírá dlouhý nákop Brém a rychle vrací hru na hostující polovinu.

88
    ze hřiště odchází Nick Woltemade, přichází Olivier Deman.

86
    Zetterer sbírá míč do své náruče.

85
    Nepřehlednou šermovanou zastavuje jeden z hostujících hráčů, který odkopává míč daleko od branky.