Getafe – Sevilla 0:1 (kon.) | Almería – Osasuna 0:3 (kon.) | Valencia – Mallorca 0:0 (kon.)
Barcelona – Las Palmas 1:0 (kon.)
Getafe CF
0:1 (0:1)
Sevilla FC
Sobota 30.03.2024, 14:00 • Estadio Coliseum (Getafe) • Španělská LaLiga • 30. kolo

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 11:15. (16:02:26)

Je konec! Sevilla nakonec na půdě Getafe vítězí 1:0. Do vedení se hosté dostali brankou Sergia Ramose v páté minutě. Domácí mohli vyrovnat v 18. minutě, ale Moriba trefil brankáře. Ve 40. minutě znovu hrozil Ramos, jehož hlavičku Soria vyrazil na tyč. Po změně stran sice Getafe tlačilo, ale většina šancí končila nepřesnou střelou nebo blokem.

90+9

90+7
    Žlutá karta pro tým Getafe CF (Carles Aleñá).

90+6
    Getafe zahrávalo rohový kop, po němž zakončoval Juan Latasa, jenže míč měl pod nohou a nedokázal zamířit mezi tři tyče.

90+5
    Žlutá karta pro tým Getafe CF (Jaime Mata).

90+5
    Jaime Mata se dral do vápna, ale tentokrát jej o možnost zakončit obral ofsajd.

90+4
    Mason Greenwood se hnal k odraženému míči, jenže si jej předkopl daleko před sebe a nedohnal jej na trávníku.

90+3
    Getafe pokračuje v ofenzivním snažení, ale obrana Sevilly je všude o krok dříve.

90+2
    Hostující brankář si pohlídal nepřesnou přihrávku za obranu a s rozehrávkou nyní rozhodně nespěchá, což se nelíbí domácím fanouškům.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut.

90
    Domácí sice dopravili míč do sítě, ale branka kvůli zcela viditelnému ofsajdu neplatí.

90
    Střídání v týmu Sevilla FC:
    ze hřiště odchází Marcos Acuña, přichází Dodi Lukebakio,
    ze hřiště odchází Iván Romero, přichází Adria Pedrosa.

89
    Žlutá karta pro tým Getafe CF (Diego Rico).

Žlutá karta pro tým Sevilla FC (Marcos Acuña).

88
    Na polovině hřiště se nyní strhla potyčka, do kterého se zapojilo snad šest hráčů z každého týmu.

87
    Jaime Mate se hnal k míči do vápna, ale brankář Sevilly to měl o krok blíže.

86
    Juan Latasa se v pokutovém území během zajímavé akce srazil s vlastním spoluhráčem. Tato situace vykresluje přesně dnešní ofenzivní snahu Getafe.

85
    Mason Greenwood se individuální akcí tlačil do pokutového území, ale zastavil jej hned první obránce v červeném dresu.

84
    Domácí celek se snaží napadat rozehrávku soupeře opravdu vysoko, nicméně Sevilla zatím rozehrává s přehledem.