Skalica – Michalovce 0:0 (kon.) | B. Bystrica – Trenčín 4:2 (kon.) | Zlaté Moravce – FC Košice 1:2 (kon.)
MFK Skalica
0:0 (0:0)
MFK Zemplín Michalovce
sk Sobota 30.03.2024, 15:00 • MFK Skalica • Niké liga - skupina o udržanie sa • 3. kolo

V Skalici gól nepadol, domáci si rozdelili body s Michalovcami po remíze 0:0. Bližšie ku gólu mali najmä v prvom polčase hostia, ktorí zahodili viacero sľubných šancí, postupne sa hra vyrovnala a približne od 30. minúty sa dianie odohrávalo najmä mimo pokutových území, najmä druhý polčas už veľa vzruchu pred bránkami nepriniesol. Postavenie oboch tímov v tabuľke sa nezmenilo, no Michalovčanom, zdá sa, mierne vzrastie manko na desiate Košice.
    To je od nás všetko, ďakujeme za pozornosť a prajeme pekný zvyšok dňa. (16:52:34)

90+3

90+3
    Jánošík sa snažil preniknúť po pravej strane, avšak Černek si s ním poradil.

90+2
    Jánošík rozohral ďalší rohový kop, ktorým našiel Marcina, tomu sa ale nepodarilo prepáliť hradbu domácich tiel a po krátkej skrumáži ukončil hosťujúcu aktivitu útočný faul od Marjanoviča.

90+1
    Jánošíkov center z rohového kopu nenašiel Adekunleho, po teči Nagyho ale hostia zostanú pred Junasom.

90
    V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce:
    z ihriska odchádza Stanislav Danko, prichádza Saša Marjanovič.

90
    Hostia chystajú striedanie, na trávnik príde Marjanovič.

89
    Po súboji s Gažim ostal ležať v strede poľa Danko, ktorý sa drží za chrbát a bude musieť byť ošetrovaný.

88
    Domáci majú v závere miernu prevahu a teraz z toho mohli ťažiť, Nagy odcentroval z pravej strany, svojou prihrávkou našiel Gažiho, od toho sa ale lopta odrazila mimo bránky.

87
    Hlavičkový biliard v michalovskej šestnástke, okrem skrumáže ale nepriniesol nič iné, domácim sa zakončiť nepodarilo.

86
    Striedanie v tíme MFK Skalica:
    z ihriska odchádza Adam Morong, prichádza Denis Baumgartner.

85
    Rankov nákop zo štandardky z veľkej diaľky odkopol Bahi.

84
    Jánošíkov center z pravej strany našiel Marcina, ten však tiesnený protihráčmi poslal svoj volej nad bránku.

82
    Aktivita Moronga na pravej strane, napokon ho zastavil Bahi.

81
    Druhý polčas veľa futbalovej krásy neprináša, hra sa teraz odvíja najmä medzi šestnástkami.