Méty – Monaco 2:5 (kon.) | Lyon – Remeš 1:1 (kon.)
FC Méty
2:5 (0:3)
AS Monaco
Sobota 30.03.2024, 17:00 • Stade Saint-Symphorien, Mety • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 27. kolo

Už v prvním poločase rozhodlo Monaco o svém vítězství. Ve druhém poločase se pak hrál opatrný fotbal a dlouho se čekalo na nějakou větší šanci. Vše se povedlo až v závěrečných minutách, kdy oba soupeři přidali po dvou trefách.

Tímto se s vámi loučím a přeji vám příjemný zbytek večera. (18:53:28)

90+3

90+3
    Střetnutí už se pouze dohrává a oba týmy se spíše už vidí v kabinách.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ještě tři minuty. Ovšem výsledek zápasu už je dávno rozhodnutý.

89
    Střídání v týmu AS Monaco:
    ze hřiště odchází Vanderson, přichází Mamadou Coulibaly.
    88. Folarin BALOGUN - 2:5

88
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Maghnes Akliouche poslal centr na první tyč, kde míč za sebe prodloužil Thilo Kehrer. A když FOLARIN BALOGUN předskočil soupeře, měl už snadnou pozici ke vstřelení dalšího gólu – 2:5. Asistence: Thilo Kehrer.

87
    Vanderson nasadil soupeři jesličky, čím vybojoval alespoň rohový kop. Monaco přestalo po čtvrté trefě úplně hrát, čímž vrátilo do hry domácí.
    84. Ibou SANÉ - 2:4

84
    Méty právě vstřelily branku!
    Kolmou přihrávku do vápna dostal Koffi Kouao, jenž zvedl nohu a přihrál před branku, kde se na správné pozici nacházel střídající IBOU SANÉ. Ten měl před sebou odkrytou branku, kterou z malého vápna také trefil – 2:4. Asistence: Koffi Kouao.

83
    Na centr od rohového praporku si naskočil Fali Candé, jenž balon netrefil, a tak on sám skončil za brankovou čárou.

82
    Střídání v týmu FC Méty:
    ze hřiště odchází Georges Mikautadze, přichází Sadibou Sané,
    ze hřiště odchází Aboubacar Lô, přichází Ibou Sané.

82
    Z levé strany se snažil odcentrovat Ablie Jallow, který vybojoval rohový kop.

79
    ze hřiště odchází Alexandr Golovin, přichází Edan Diop.
    78. Pape Amadou Diallo - 1:4

78
    Ablie Jallow roztáhl hru na pravou stranu vápna, kde byl osamocený Koffi Kouao. Na jeho střílenou přihrávku nastavil nohu PAPE AMADOU DIALLO, jenž už měl snadnou úlohu – 1:4. Asistence: Koffi Kouao.
    76. Folarin BALOGUN - 0:4

76
    Vánoce sice nejsou, ale Alexandr Úkíddžá dal soupeři dáreček! Domácí brankář patičkou chtěl vrátit míč Falimu Candému. Ovšem trefil nohu FOLARINA BALOGUNA, který se může běžet radovat – 0:4.

75
    Do konce zápasu zbývá posledních patnáct minut a nastavení. Ve druhém poločase už moc velkou kvalitu nevidíme.

Michal Luxa

Branky: 78. P. Diallo (Kouao), 84. I. Sané (Kouao) – 4. Minamino (E. Ben Seghir), 10. Akliouche, 16. Vanderson (Golovin), 76. Balogun, 88. Balogun (Kehrer)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 3:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:8.
    FC Méty: Úkíddžá – Kouao, Lô (82. I. Sané), I. Traoré, Candé, Udol (C) – Van Den Kerkhof (71. Jallow), Atta, L. Camara, Asoro (24. P. Diallo) – Mikautadze (82. S. Sané).
    Náhradníci: Dietsch – Mbaye, N'Duquidi, Tetteh, Demouchy.

Trenér: Boloni

AS Monaco: Majecki – Vanderson (89. M. Coulibaly), Singo, Kehrer, Jakobs – Yo. Fofana (65. Magassa) – Akliouche, Golovin (79. E. Diop), Minamino (65. Diatta), E. Ben Seghir (65. Balogun) – Ben Yedder (C).
    Náhradníci: Köhn – Embolo, Ouattara, Salisu.

Trenér: Hutter