Skalica – Michalovce 0:0 (kon.) | B. Bystrica – Trenčín 4:2 (kon.) | Zlaté Moravce – FC Košice 1:2 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
1:2 (0:1)
FC Košice
sk Sobota 30.03.2024, 15:00 • FC ViOn Zlaté Moravce • Niké liga - skupina o udržanie sa • 3. kolo

Držanie lopty: 65 % : 35 %.
    Strely na bránku: 3:5. Strely mimo: 4:1. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 5:11. (16:56:43)

Košice zvíťazili v Zlatých Moravciach 2:1! Prvý gól strelili hostia v 23. minúte cez Medveda. Do druhého polčasu ViOn nastúpil s chuťou vyrovnať. To sa im aj splnilo, v 65. minúte vyrovnal Kuzma. Domáci tlačili svojho súpera, no Košičanom sa v 86. minúte vydaril brejk. Skórovali cez Petráka. Následne už ViOn nedokázal zvrátiť stav zápasu. Škoda aj tej nevyužitej penalty na strane domácich, tá mohla dnes, trúfam si povedať, rozhodnúť. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok sobotňajšieho večera a príjemné sviatky.

90+3

90+3
    Myšlienka predbehla realizáciu a Jinjolava si strelecký pokus minul sám, predkopol si loptu.

90+2
    Žltá karta pre tím FC Košice (Moussango Obounet).

90+2
    Ofsajdový verdikt rozhodcu zastavuje ofenzívnu akciu Košičanov.

90+1
    Žltá karta pre tím FC Košice (Matúš Kira).

90+1
    Jinjolava sa snažil udržať loptu v hre. Nestihol to. Kira sa rozhodne nebude ponáhľať s rozohrávkou.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje 3 minúty.

90
    Centrovaná lopta odvrátená Gorositom. Brenkus následne stratil kontrolu nad loptou. Nonikashvili ju dokázal však vybojovať späť.

89
    Striedanie v tíme FC Košice:
    z ihriska odchádza Žan Medved, prichádza Martin Šindelář.

89
    Balaj sklepáva loptu do miest, kde to jeho spoluhráči nečakali. Vhadzovanie pre hostí.

88
    Mondek vo vnútri šestnástky. Neurobil to veľmi dobre, táto lopta nemohla zaskočiť Kiru.

88
    Výborný Fabiš. Vhadzovanie pre domácich. Pomaly, ale isto sa blíži záver stretnutia.

86
    Tím FC Košice dal gól!
    Košičania strieľajú gól tesne pred koncom zápasu! S najväčšou pravdepodobnosťou je už rozhodnuté. Po kvalitnom Fabišovom centri si perfektne na zadnú žrď nabehol BERNARD PETRÁK a presnou hlavičkou rozvlnil sieť brány domácich. Stav je 1:2.

85
    Dulay padá v súboji, no Gemzický nemá dnes náladu na padajúcich hráčov v pokutovom území. Odkop pre Kiru.