Admira Praha – Karlovy Vary 2:1 (kon.) | Slavia B – Motorlet 3:0 (kon.) | Hostouň – Dukla B 1:0 (kon.)
Táborsko akademie – Písek 4:2 (kon.)
FK Admira Praha
2:1 (1:0)
Slavia Karlovy Vary
Neděle 28.04.2024, 10:15 • Na Pecích, Praha 8-Kobylisy • Česká fotbalová liga (A) • 24. kolo
    61. Miroslav HORÁK - 2:1

61
    Admira právě vstřelila branku!
    Také domácí mužstvo penaltu proměnilo! MIROSLAV HORÁK neomylně nasměroval míč ze svého pohledu k levé tyči, zatímco Soloha skákal do protější strany.
    49. Václav VYLETA - 1:1

49
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Západočeši otevírají druhou půli gólem z penaltového bodu, o který se zasloužil VÁCLAV VYLETA! Od devětačtyřicáté minuty tak v Kobylisích platí stav 1:1.
    42. MRÁZ - 1:0

42
    JIŘÍ MRÁZ dobře napadal rozehrávku hostů a donutil brankáře Solohu k chybě. Po ní dostal přihrávku od svého spoluhráče na pravou stranu velkého čtverce a nikým neatakován expedoval balon do odkryté části branky – 1:0.