Liberec B – Živanice 3:0 (kon.) | Chlumec n/C – Pardubice B 1:2 (kon.) | Ml. Boleslav B – Jablonec B 1:3 (kon.)
Hr. Králové B – Most/Souš 1:2 (kon.) | Teplice B – Přepeře 2:1 (kon.)
Slovan Liberec B
3:0 (3:0)
TJ Sokol Živanice
Neděle 07.04.2024, 10:15 • Městský stadion Liberec • Česká fotbalová liga (B) • 21. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. Přeji Vám hezký zbytek dne. (12:07:59)

Máme za sebou utkání 21. kola ČFL (B), ve kterém domácí Slovan Liberec B poráží TJ Sokol Živanice 3:0.
    K jasnému výsledky nakročili domácí hned v úvodu, když se v 11. minutě prosadil Lukáš Letenay. V 27. minutě bylo skóre 2:0, neboť se po krásné akci prosadil Olaf Kok. Za dvě minuty bylo skóre 3:0, neboť se prosadil Horský.
    Ve druhém poločase se toho již moc nestalo, domácí kontrolovali výsledek a vyhráli zaslouženě 3:0.

90+2

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Domácí hráči mají k dispozici jednu z posledních šancí a tou je volný přímý kop po faulu Filipa Pánka.

87
    Domácí hráči budou zahrávat rohový kop.

84
    Střídání v týmu Slovan Liberec B:
    ze hřiště odchází Lexa, přichází Kulha.

82
    Ke střele zpoza vápna napřáhl hostující Pánek, avšak jeho střela byla nepřesná a obrana ji stačila zablokovat.
    Vzápětí Staněk dostává žlutou kartu za svůj faul.

80
    Střídání v týmu TJ Sokol Živanice:
    ze hřiště odchází Buriánek, přichází Pánek F.

79
    Hra už je stabilizovaná a ani jeden tým se již nikam moc nežene.

77
    Hostující hráči budou mít k dispozici standardní situaci v podobě volného přímého kopu.

75
    ze hřiště odchází Hudák, přichází Hadaščok,
    ze hřiště odchází Kok, přichází Lupoměský.

74
    Langr za svůj surový faul obdržel žlutou kartu.

72
    Domácí hráči kombinují s míčem kolem půlící čáry a nikam dopředu se moc neženou. není ani důvod. Vedou 3:0 a bezpečně kontrolují hru.

70
    Hosté budou zahrávat rohový kop.

68
    Hrubě nepřesnou rozehrávku předvedl Michal a hosté se tak zmocnili míče. Jejich útok také netrval věčně, neboť hned vzápětí o míč přišli.

66
    Hráči Liberce se pohlednou kombinací snažili dostat do útoku, ale ve finální fázi se zrodila nedomluva.

63
    Hostující hráči kombinují s míčem kolem půlící čáry a vyčkávají na chybu v obraně Liberce. Ten však poctivě brání.

60
    Hra je na chvíli přerušená, neboť na hrací ploše zůstal ležet hostující gólman Bartaloš.