Manchester Utd. – Liverpool 2:2 (kon.) | Sheffield Utd. – Chelsea 2:2 (kon.) | Tottenham – Nottingham 3:1 (kon.)
Manchester United
2:2 (0:1)
Liverpool FC
Neděle 07.04.2024, 16:30 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 32. kolo

Děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou. (18:33:43)

Souboj předních týmů tabulky nabídl zajímavé drama do posledního okamžiku. V 23. minutě otevřel skóre Díaz. Po přestávce a velké hrubce Quansaha vyrovnal Fernandes. Domácí však zatlačili Liverpool a odměnou jim byla krásná branka Mainoa. Poslední slovo řekl zkušený Salah, když v 84. minutě proměnil penaltu a korigoval na 2:2. United se i podruhé rozešel s Liverpoolem smírně 2:2.

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 4:21. Rohy: 6:11. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 9:10.

90+9

90+9
    Poslední standardní situaci zakončil po odrazu Elliot. Onana míč dostal pod kontrolu.

90+8
    Nemilosrdný skluz Casemira je klidněn žlutou kartou z kapsy Taylora.

90+7
    Poslední slovo mohl říct Antony, jenže ve svízelné situaci dokázal zakončit pouze doprostřed brány, kde byl připraven pozorný Kelleher.

90+6
    Po příliš prudké přihrávce Goméze končí míč v rukavicích Onany. Gólman domácích následně odkopem poslal míč na druhou polovinu.

90+5
    Za slovní protesty je žlutou kartou potrestán Antony.

90+4
    Luis Díaz měl na kopačce vítěznou branku! Jeho zakončení uvnitř vápna skončilo vysoko nad bránou!

90+3
    Taktickým faulem zastavil Mason Mount rychle postupujícího Codyho Gakpa. Žluté varování je zde na místě.

90+1
    Centrem od rohového praporku se hostům ohrozit bránu nepodařilo.

90
    Hlavní arbitr Taylor přidá 7 minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Závěrečný tlak patří hostům. Centry před bránu Onany odklízejí domácí.

88
    Taylor vytahuje žlutý kartonek. Proti pravidlům se provinil Curtis Jones.

87
    Díaz s Dalotem skončili u reklamních panelů mimo hrací plochu. Oba borci vypadají v pořádku.

86
    Rozuzlení stále visí ve vzduchu. Dokáže jeden z celků ukousnout vítězství na svou stranu? To nám řeknou poslední minuty utkání!

85
    Střídání v týmu Manchester United:
    ze hřiště odchází Kobbie Mainoo, přichází Mason Mount.

Ondřej Kučera

Branky: 50. Fernandes, 67. Mainoo (Wan-Bissaka) – 23. Núñez (Díaz), 84. Saláh (pen.)

Karty:   74. Kambwala (MAN), 90+3. Mount (MAN), 90+5. Antony (MAN), 90+8. Casemiro (MAN) – 7. Bradley (LIV), 88. Jones (LIV)

Manchester United: An. Onana – Wan-Bissaka, Maguire, Kambwala, Dalot – Casemiro, Mainoo (85. Mount) – Garnacho (80. Amrábat), Fernandes (C), Rashford (66. Antony) – Højlund.
    Náhradníci: Bayındır – Amad Diallo, Eriksen, Forson, Ogunneye, Amass.

Trenér: E. ten Hag

Liverpool FC: Kelleher – Bradley (65. Gomez), Quansah, van Dijk (C), Robertson – Mac Allister, Endó (68. Elliott), Szoboszlai (65. Jones) – Saláh, Núñez (68. Gakpo), Díaz.
    Náhradníci: Adrián – Tsimikas, Konaté, Gravenberch, Danns.

Trenér: J. Klopp

Rozhodčí: Taylor – Beswick, Nunn