Frosinone – Bologna 0:0 (kon.) | Monza – Neapol 2:4 (kon.) | Cagliari – Atalanta BC 2:1 (kon.)
Hellas Verona – Janov 1:2 (kon.) | Juventus – Fiorentina 1:0 (kon.)
Frosinone Calcio
0:0 (0:0)
Bologna FC
Neděle 07.04.2024, 12:30 • Stadio Benito Stirpe, Frosinone • Italská Serie A • 31. kolo

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit opět u dalšího Onlajnu. Přeji Vám hezký zbytek dne. (14:30:49)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 10:14.

Máme za sebou utkání 31. kola italské Serie A, ve kterém domácí Frosinone Calcio remizovalo s Boloňou 0:0.
    V prvním poločase byli lepší domácí, ale dvě tutové šance spálil Walíd Šeddíra. Velkou část první půle měli íč na kopačkách hosté, ale kombinovali jen kolem půlící čáry.
    Ve druhém poločase se hosté zvedli a nabídli mnoho šancí. Tu největší Santiaho Thomas Castro neproměnil a nechal vyniknout gólmana Turatiho. V závěru utkání se v obrovské dvoj šanci ocitl Dan Ndoye. Nejprve jeho pokus vytěsnil úžasným zákrokem gólman Turati na břevno, následnou dorážku sám Ndoye přepálil.
    Zápas tak skončil za stavu 0:0.

90+5
    90+4. Obrovská šance v závěru!

90+4
    Tak to co teďka nedali hráči Boloni!!
    Dan Ndoye sám před bránou sklepával centr ze strany do prázdné brány, ale zázračným zákrokem Stefano Turati vytěsnil míč na břevno. Z následné dorážky Dan Ndoye přepálil ze dvou metrů bránu. Obrovské tutovky hostí!!

90+3
    Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Boloni.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Kacper Urbański sebral míč a z dobrých dvaceti metrů napálil do míče. Míč se zajímavě kroutil, ale nakonec skončil vysoko nad. Dobrý pokus mladého hráče.

89
    Babis Lykogiannis za svůj velmi tvrdý zákrok vidí žlutou kartu.

88
    Marco Brescianini si naskočil na centr od Nadira Zorteay a svou hlavičku nemířil špatně. Jeho pokus těsně minul hostující svatyni.

87
    Hra je přerušena, neboť na hrací ploše zůstal ležet Enzo Barrenechea.

86
    Střídání v týmu Frosinone Calcio:
    ze hřiště odchází Luca Mazzitelli, přichází Marvin Çuni,
    ze hřiště odchází Matías Soulé, přichází Luca Garritano.

84
    Santiaho Thomas Castro si naběhl na fantastický centr ze strany hřiště a sám před gólmanem neuspěl. Stefano Turati přečetl jeho úmysl a předvedl fantastický zákrok.

83
    Hostující útočník Santiaho Thomas Castro si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

82
    Střídání v týmu Bologna FC:
    ze hřiště odchází Joshua Zirkzee, přichází Santiaho Thomas Castro.

79
    Demba Seck upadl ve vápně a dožadoval se odpískání pokutového kopu. Dusí Daniele Orsato byl však proti,