Frosinone – Bologna 0:0 (kon.) | Monza – Neapol 2:4 (kon.) | Cagliari – Atalanta BC 2:1 (kon.)
Hellas Verona – Janov 1:2 (kon.) | Juventus – Fiorentina 1:0 (kon.)
AC Monza
2:4 (1:0)
SSC Neapol
Neděle 07.04.2024, 15:00 • U-Power Stadium, Monza • Italská Serie A • 31. kolo

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 4:4. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 10:8. (17:03:00)

Máme za sebou utkání mezi Monzou a Neapolí, které nakonec skončilo poměrem 2:4. V prvním poločase jsme viděli pouze jednu branku, a to Monzy, která po úvodní půli vedla 1:0. Druhý poločas byl ve znamení gólových hodů, kdy jsme byli svědky pěti branek v krátkém časovém sledu. Z výhry se nakonec raduje Neapol, která zvítězila 4:2 a z Monzy si tak odváží 3 body. Tohle by bylo z dnešního přenosu vše, děkujeme za pozornost.

90+5

90+3
    Izzo byl faulován na vlastní polovině hřiště a jeho tým tak bude rozehrávat.

90+2
    Osimhen se ocitl v ofsajdu, rozhodčí však čekali na konec akce a nakonec asistent rozhodčího zvedl praporek.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

87
    Bondo obdržel žlutou kartu za zastavení slibně se rozvíjející akce soupeře.

84
    Hráči Monzy se dopustili faulu na polovině hřiště, a tak bude rozehrávat Neapol.

82
    Neapol kombinuje převážně na své polovině a nedaří se jim příliš dostat dopředu.

80
    Střídání v týmu SSC Neapol:
    ze hřiště odchází Mathías Olivera, přichází Mário Rui.

79
    Hra je přerušena. Na hrací ploše je ošetřován Raspadori.

76
    Střídání v týmu AC Monza:
    ze hřiště odchází Roberto Gagliardini, přichází Valentín Carboni,
    ze hřiště odchází Samuele Birindelli, přichází Giorgos Kyriakopoulos.

74
    Osimhen zkoušel nůžkama překonat brankáře Di Gregoria a jeho pokus nebyl vůbec špatný. Di Gregorio ale nakonec míč mířící k levé tyči chytil.

72
    Neapol si snaží vytvořit další šanci, kdy zatím kombinují na polovině soupeře, ale obrana Monzy je zatím k ničemu nepouští.
    69. Giacomo RASPADORI - 2:4

69
    Neapol právě vstřelila branku!
    GIACOMO RASPADORI sotva přišel na hrací plochu a hned se prosadil. Jeden z jeho spoluhráčů vystřelil na bránu, Di Gregorio míč vyrazil a Raspadori pouze dorážel do prázdné brány.

68
    ze hřiště odchází Piotr Zieliński, přichází Jens Cajuste,
    ze hřiště odchází Chviča Kvaracchelija, přichází Giacomo Raspadori.

65
    Vypadá to, že se hra celkem uklidnila a Neapol v poklidu kombinuje na vlastní polovině a nikam se neženou.
    62. Andrea COLPANI - 2:3

Michal Sklenařík

Branky: 10. Đurić (Zerbin), 62. Colpani – 56. Osimhen (Anguissa), 57. Politano, 61. Zieliński (Kvaracchelija), 69. Raspadori

Karty:   47. Akpa-Akpro (MOA), 87. Bondo (MOA) – 41. Ngonge (NEA)

Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 4:4. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 10:8.
    AC Monza: Di Gregorio – Birindelli (76. Kyriakopoulos), Izzo, Marí (C), Caldirola – Akpa-Akpro (55. Bondo), Gagliardini (76. V. Carboni) – Colpani, Mota (27. Maldini), Zerbin (55. Ciurria) – Đurić.
    Náhradníci: Gori, Sorrentino – Berretta, A. Carboni, Lo. Colombo, Donati, Pereira.

Trenér: Palladino R.

SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo (C), Rrahmani, Jesus, Olivera (80. Rui) – Anguissa, Lobotka, Zieliński (68. Cajuste) – Ngonge (55. Politano), Osimhen, Kvaracchelija (68. Raspadori).
    Náhradníci: Contini, Gollini – Dendoncker, Mazzocchi, Natan, Östigaard, Simeone, Traorè.

Trenér: Calzona F.