Brest – Méty 4:3 (kon.) | Toulouse – Štrasburk 0:0 (kon.) | Montpellier – Lorient 2:0 (kon.)
Remeš – Nice 0:0 (kon.) | Monaco – Rennes 1:0 (kon.) | Nantes – Lyon 1:3 (kon.)
AS Monaco
1:0 (1:0)
Stade Rennes
Neděle 07.04.2024, 17:05 • Stade Louis-II, Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

Nepříliš atraktivní fotbal, dvě červené karty a jeden gól. Body z tohoto zápasu bere domácí celek. (19:03:40)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 6:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 16:17.

90+8

90+8
    Začala poslední nastavená minuta, hosté hrají s brankářem hodně vysoko.

90+6
    Désiré Doué to vzal na sebe, ale jeho pokus byl hodně nepovedený. Radosław Majecki rozehrává od své branky.

90+6
    Rennes nyní vybojovalo volný kop před brankou soupeře.

90+5
    Do hry se zapojil také brankář hostů, ale do výraznější šance se Rennes nedostalo.

90+3
    Hosté rozehrávají rohový kop, Désiré Doué poslal míč před branku, ale obrana si dokázala poradit.

90+2
    Kassoum Ouattara to zkoušel individuálně, ale nedokázal se dostat do střelecké pozice.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Radosław Majecki rozehrává od své branky, diriguje spoluhráče, aby šli co nejdál od něj.

86
    Střídání v týmu AS Monaco:
    ze hřiště odchází Maghnes Akliouche, přichází Krépin Diatta.

85
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase. Domácí rozehrávají od své branky a pokouší se rychle přenést hru.

84
    Střídání v týmu Stade Rennes:
    ze hřiště odchází Arnaud Kalimuendo, přichází Bertuğ Yıldırım.

83
    Rennes se nyní propracovalo před branku soupeře, kde se pokouší něco vymyslet. Domácí se tak tak brání.

82
    Wilfried Stephane Singo byl hodně důrazně dohraný soupeřem, nyní zatím bez karty. Balon pro domácí.