Brest – Méty 4:3 (kon.) | Toulouse – Štrasburk 0:0 (kon.) | Montpellier – Lorient 2:0 (kon.)
Remeš – Nice 0:0 (kon.) | Monaco – Rennes 1:0 (kon.) | Nantes – Lyon 1:3 (kon.)
Stade de Reims
0:0 (0:0)
OGC Nice
Neděle 07.04.2024, 15:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:7. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:15. (16:59:21)

Nakonec jsme branku neviděli ani ve druhém poločase, a tak utkání končí dělbou bodů. Ve druhém poločase jsme již neviděli, tak aktivní fotbal jako v první části, z toho důvodu bylo i šancí výrazně méně. V devadesáté třetí minutě mohl rozhodnout mladík Oumar Diakité , ale Marcin Bułka předvedl skvělý zákrok a zamezil tak tomu, aby domácí brali všechny tři body.

90+5

90+5
    Japonští štírci Džunja Itó a Keito Nakamura zkoušejí ještě v poslední minutě vymyslet něco, co bylo ohrozilo hostující svatyni, ale neúspěšně.

90+3
    Ovšem zničehonic rychlý brejk na druhé straně, který hezky zakončil Reda Yousef Khadra, ale Marcin Bułka předvedl vynikající zákrok a míč vyráží.

90+3
    Faulovaný agilní Khéphren Thuram, u míče pokračují hosté.

90+2
    Jordan Lotomba vyzval Gaëtana Laborda, který ovšem svůj centr přetáhnul až za brankovou čáru.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase 5 minut.

90
    Hra pokračuje. Vypadá to, že Yehvann Diouf to dnes zvládne dochytat.

89
    Střídání v týmu OGC Nice:
    ze hřiště odchází Terem Moffi, přichází Aliou Baldé.

89
    Hra je opět přerušena. Problémy má domácí brankář Yehvann Diouf. Domácí už ovšem nemohou střídat! Doufejme, že bude v pořádku.

87
    Gaëtan Laborde posílal z pravé strany krásný centr na osamoceného Khéphrena Thurama, který ovšem ve slibné pozici trefil pouze střed branky.

85
    Oumar Diakité byl opět v náběhu, ale zpracovat míč na špičku kopačky se mu nepodařilo.

83
    Střídání v týmu Stade de Reims:
    ze hřiště odchází Joseph Okumu, přichází Thomas Foket.

82
    Hráči nyní možná až zbytečně zkoušejí chodit jeden na jednoho a ani jeden z týmu se nedokáže delé udržet na míči.

79
    Aktivní Džunja Itó opět centroval z pravé strany, ale míč pouze prolétl vápnem. Na druhé straně Keito Nakamura zkoušel zamotat hlavu hostující obraně, ale neuspěl.

78
    ze hřiště odchází Jérémie Boga, přichází Gaëtan Laborde,
    ze hřiště odchází Hišám Búdawí, přichází Alexis Claude-Maurice.

77
    Džunja Itó centroval do vápna, odražený míč si našel Thibault De Smet, ale jeho střela byla zblokována. U rozhodčího ještě reklamoval ruku jednoho z hostujících obránců, ale rozhodčí jsou jiného názoru.

75
    Čas se krátí. Zbývá posledních 15 minut utkání, oba týmy jistě budou chtít ovládnout toto utkání a připsat si důležité tři body tabulky.