Brest – Méty 4:3 (kon.) | Toulouse – Štrasburk 0:0 (kon.) | Montpellier – Lorient 2:0 (kon.)
Remeš – Nice 0:0 (kon.) | Monaco – Rennes 1:0 (kon.) | Nantes – Lyon 1:3 (kon.)
Toulouse FC
0:0 (0:0)
RC Štrasburk
Neděle 07.04.2024, 15:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

Tento zápas mnoho fotbalové krásy nepřinesl, a tak končí bezbrankovou remízou. (16:56:16)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 7:4. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:17.

90+4

90+4
    Štrasburk hraje aktivně, tlačí se do zakončení, ale čeká na šanci.

90+3
    Zajímavá rána hostujícího hráče, Junior Mwanga nedokázal trefit branku.

90+2
    Zhoršila se viditelnost, jelikož fanoušci odpálili pyrotechniku. Souboje o míč jsou poblíž půlící čáry. Tento duel míří k bezbrankové remíze.

90+1
    Poslední čtyři minuty mají fotbalisté na to, aby dokázali vstřelit úvodní branku tohoto zápasu a podle všeho by to byla také branka rozhodující,

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Začala poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut ještě sudí nastaví.

88
    Domácí své šanci neproměnili, a tak se nyní musí znovu bránit aktivní hře soupeře.

88
    Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Zakarjá Abúchlál).

87
    Optickou převahu mají nyní domácí fotbalisté, kteří se pokouší něco vymyslet. Obrana RC je zatím pozorná.

85
    Gabriel Suazo se z ničeho nic objevil před brankou, dostal míč. Jeho rána z první byla snadnou prací pro brankáře.

84
    Hosté rozehrávají od své branky a pokouší se něčím překvapit obranu soupeře.

83
    Střídání v týmu RC Štrasburk:
    ze hřiště odchází Ibrahima Sissoko, přichází Junior Mwanga.

81
    Štrasburk má balon pod kontrolou, nicméně se jen těžko dostává do střeleckých pozic.

80
    Dostáváme se do posledních deseti minut druhého poločasu. Stále čekáme na nějakou nebezpečnější šanci.