Frosinone – Bologna 0:0 (kon.) | Monza – Neapol 2:4 (kon.) | Cagliari – Atalanta BC 2:1 (kon.)
Hellas Verona – Janov 1:2 (kon.) | Juventus – Fiorentina 1:0 (kon.)
Hellas Verona
1:2 (1:1)
Janov CFC
Neděle 07.04.2024, 18:00 • Stadio Marcantonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 31. kolo

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:15. (20:04:45)

V utkání které by se klidně dalo nazvat hrozný a ještě hroznější si nezasloužené tři body připisuje tým z Janova. A posílí tak svou pozici ve středu tabulky. Jak k tomu došlo?

První polovina hry vbyla v režii domácího týmu, který zaslouženě vedl gólem Bonazzoliho, V poslední minutě po náhodném odrazu Lazoviće skóroval ležící Ekuban!:

Na začátku druhé půle po kiksu Coppoly a následném propadu obrany z dorážky skóroval Guðmundsson! Následně tutovou šanci Thorsbyho skvěle vychytal Montipó!

Osmnáct minut před koncme Hellas Verona vyrovnala, ale branka nemohla platit pro ofsajd asistujícího Mitroviće.

Obě družstva až na pár výjimek (Montipó, Lazović, Bonazzoli – Váasquez, Ekuban, Thorsby), předvadla opravdu podprůměrný výkon.

90+6

90+6
    Sudí již Hellas Veronu nenechal dokončit útočnou akci a silným hvizdem ukončuje tento zápas.

90+5
    Obětavost hráčů janova zabránila v zakončení hráčů Verony v prostoru malého vápna.

90+4
    Hráči Janova se zatím brání na podtrženou jedničku. Poslední desítky vteřin chybějí do konce tohoto utkání.