DAC 1904 Dunajská Streda
3:1 (3:1)
FK Železiarne Podbrezová
sk Neděle 07.04.2024, 17:30Niké liga - skupina o titul • 4. kolo

S konštatovaním, že DAC Dunajská Streda vo štvrtom kole nadstavby Niké ligy o zisk titulu víťazí nad Podbrezovou 3:1 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (19:29:32)

90+6

90+6
    Tak predsa ešte v samom závere strela hostí v podaní Galčíka, prudká rana pomedzi nohy obrancu DAC končí vedľa ľavej tyče Popovićovej bránky!

90+5
    Ráznym krokom sa blíži záver zápasu, Podbrezovej sa napriek sympatickému výkonu v druhom polčase zrejme nepodarí vsietiť kontaktný gól.

90+4
    Sanusiho center na zadnú tyč hľadal Galčíka, ten sa však k lopte nedostal.

90+4
    Matej Trusa má kŕče a leží na trávniku, okamžite mu pomáha jeden z hráčov Podbrezovej, toto je sympatické gesto.

90+3
    Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová:
    z ihriska odchádza Filip Mielke, prichádza Alex Lajčiak.

90+3
    Gruszkowski sa mohol sám vybrať do úplne voľného priestoru, ale akcia mu vôbec nevyšla, dopredu tak môže ísť Podbrezová.

90+2
    Redzić výborne naskočil do zápasu a je na hrote DAC nebezpečný, aktivitou zbiera cenné sekundy pre svoj tím.

90+1
    Žltá karta pre tím FK Železiarne Podbrezová (Vincent Chyla).

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Martin Dohál nadstavovať minimálne 6 minút.

89
    Žltá karta pre tím FK Železiarne Podbrezová (Martin Talakov).

88
    Goure skúsil cez z pravej strany, jeho lopta prekvapila všetky a len tesne minula brvno Rehákovej bránky!

87
    Debut v Niké lige si dnes odbije mladučký Podbrezovčan Alex Lajčiak, ktorý má 16 rokov a 112 dní, pomaličky sa už chystá na trávnik.

86
    Na trávniku ostáva ležať jeden z domácich hráčov. Je ním Taras Kačaraba, ktorý inkasoval úder do hlavy po zrážke s protihráčom. Bude v poriadku, ale musí ísť na chvíľu za postrannú čiaru.

85
    Hráči DAC sa už sústredia viac menej len na defenzívu, Podbrezová aktuálne musí prekonať prehustený priestor pred bránkou Popovića.

84
    Podbrezová však vrhla všetky svoje sily do útoku a snaží sa o kontaktný gól.

83
    Pokutový kop sa kopať nebude, Dohál po použití systému VAR svoje pôvodné rozhodnutie zmenil.

Dávid Švec

Branky: 2. Koné (Mendez), 8. Trusa (Andzouana), 16. Koné (Trusa) – 45+3. Ridwan (Bartoš)

Karty:   29. Vitális (DUN) – 30. Paraj (POD), 49. Bakaľa (POD), 54. Bartoš (POD), 89. Talakov (POD), 90+1. Chyla (POD)

DAC 1904 Dunajská Streda: Popović – Csinger, Kačaraba, Brunetti (81. Kaša) – Andzouana (C) (73. Redzic), Vitális, Dimun, Herc (73. Káčer), Mendez (61. Gruszkowski) – Trusa, Koné (61. Goure).
    Náhradníci: Filipe – Ramadan, Charatin, Gavrić.

Trenér: Xisco Muňoz

FK Železiarne Podbrezová: Rehák – Bartoš, Bakaľa (C), Mielke (90+3. Lajčiak) – Kováčik, Bajo, Faško (46. Chyla), Ridwan – Masaryk (46. Assinor), Paraj (77. Talakov), Kabongo (73. Galčík).
    Náhradníci: Danko, Macej.

Trenér: Roman Skuhravý