Frosinone – Bologna 0:0 (kon.) | Monza – Neapol 2:4 (kon.) | Cagliari – Atalanta BC 2:1 (kon.)
Hellas Verona – Janov 1:2 (kon.) | Juventus – Fiorentina 1:0 (kon.)
Cagliari Calcio
2:1 (1:1)
Atalanta Bergamo
Neděle 07.04.2024, 18:00Italská Serie A • 31. kolo

Držení míče: 38 % : 62 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:18. (19:59:04)

Je konec! Cagliari nakonec otočilo duel s Atalantou a vítězí 2:1. První šanci měla v 7. minutě favorizovaná Atalanta, ale Ederson zpoza vápna přestřelil. Hosté se dočkali ve 14. minutě, kdy udeřil Scamacca. Od té doby ale Cagliari zlepšilo svůj výkon a dostalo se do tlaku. Ten ve 42. minutě přetavil ve vyrovnávací branku Augello. Po změně stran jsme sledovali spíše bojovný duel. Rozuzlení přišlo až v samotném závěru, kdy se prosadil Viola.

90+6

90+5
    V poslední minutě nastavení se hosté sice dostali vpřed, ale vysoký nákop skončil v rukavicích brankáře.

90+3
    Mateusz Wieteska si fantasticky pokryl míč tělem a nechal se nedovoleně atakovat ve středovém kruhu. Cagliari zůstane u míče.

90+2
    Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů zůstává po souboji ležet na trávníku a bude potřebovat ošetření.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Atalanta se ihned tlačí vpřed se snahou o odpověď, ale domácím v defenzivě opět pomohl Ibrahim Sulemana.
    89. Nicolas VIOLA - 2:1

89
    Cagliari právě vstřelilo branku! Cagliari se v samotném závěru utkání dostává do vedení a dokonává obrat v dnešním souboji! NICOLAS VIOLA si naskočil na prudký centr z pravé strany a temenem líznul míč ke vzdálenější tyči!

88
    Lookman vlétl do pokutového území, kde zpětnou přihrávkou hledal spoluhráče, jenže trefil jen prostor, kde byli obránci v červenomodrém.

87
    Střídání v týmu Cagliari Calcio:
    ze hřiště odchází Alessandro Deiola, přichází Mateusz Wieteska.

Střídání v týmu Atalanta Bergamo:
    ze hřiště odchází Mitchel Bakker, přichází Matteo Ruggeri.

86
    Právě Luvumbo si navedl míč na hranici velkého vápna, odkud vypálil levačkou, ale pozorný Marco Carnesecchi jeho technický pokus vyrazil!

85
    Luvumbo neuspěl v souboji na polovině hrací plochy, ale spoluhráči jej zastoupili a vybojovali odražený míč pro Cagliari.

84
    Alberto Dossena výborně vystoupil proti přihrávce směřující do pokutového území a ještě konstruktivně rozehrál.

83
    Lookman chtěl z těžké pozice posunout míč do běhu spoluhráči, jenže jej nedokázal oslovit.

82
    Ani po dalším centru se fotbalisté v bílém nedostali do zakončení. Prudký centr prosvištěl vápnem bez jakékoliv teče.

81
    Lookman doběhl přihrávku na pravou stranu, ale Yerry Mina mu čistým způsobem vystavil stopku. Atalanta bude zahrávat rohový kop.