Brest – Méty 4:3 (kon.) | Toulouse – Štrasburk 0:0 (kon.) | Montpellier – Lorient 2:0 (kon.)
Remeš – Nice 0:0 (kon.) | Monaco – Rennes 1:0 (kon.) | Nantes – Lyon 1:3 (kon.)
Montpellier HSC
2:0 (0:0)
FC Lorient
Neděle 07.04.2024, 15:00 • Stade de la Mosson, Montpellier • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 7:7. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:18. (17:07:26)

Hráči Montpellieru HSC pokračují v sérii výher, navíc opět bez inkasované branky, když o vítězství rozhodli během druhého poločasu Savanier (penalta) a Karamoh.

Domácí nakopla deset minut po přestávce penalta po průniku Nordina, kterou jistě proměnil kapitán Savanier.

Po hodině hry zahodil svou tutovku Chazrí, když ho vychytal brankář Mvogo. O chvíli později tentýž hráč trefil pravou tyč!

Těsně mimo brankový prostor skončili postupně pokusy Lúzy (Lorient), Savaniera (Montpellier) a Bouananiho (Lorient).

Pět minut před koncme vyrazil výtečně nebezpečnoiu střelu Dienga brankář Lecomte a v poslední řádné minutě utkání v brejku čtyři na jednoho po úspěšném pasu Nordina upravil konečný stav na 2:0 čertsvý Karamoh.

90+6

90+5
    Žlutá karta pro tým FC Lorient (Panos Katseris) za faul.

90+4
    Savaniera hokejovým způsobem zastavil Katseris.

90+2
    Hráči Montpellieru celkem v poklidu hlídají svůj dostačující náskok.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhé půli minimálně pět minut minut!
    90. Yann KARAMOH - 2:0

90
    Montpellier právě vstřelil branku!
    A akci čtyři na jednoho dokázal perfektním pasem v pravou chvíli prodloužit mozek akce Nordin an lépe postavenéhoa rozběhnutého YANNA KARAMOHA, který plný sil snadno vsítil druhou branku svého týmu – 2:0! Asistence: Arnaud Nordin.

89
    Centr Ponceau dokázala obrana Montpellieru odvrátiti mimo své pokurtové území a dokonce založit rychlý brejk do otevřené obrany.

88
    Coulibaly svou individuální akci zakončil střelou z velkého úhlu přímo do rukou brankáře Mvoga.

87
    Rohový kop hráčů Lorientu změnu skóre rozhodně nepřinese.

85
    Bamba Dieng se ukázkově opřel do balonu a jeho umístěnou střelu k tyči výtečně vyrazil pohotový brankář Lecomte!

83
    Kroupi neuspěl v silovém souboji proti obránci Sagnanovi.

82
    Karamoh se nedokázal individuálně prosadit přes vracejícího se stopera Adjeie.

81
    Střídání v týmu FC Lorient:
    ze hřiště odchází Mohamed Bamba, přichází Bamba Dieng,
    ze hřiště odchází Badredine Bouanani, přichází Eli Junior Kroupi.

80
    Bouanani se odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti a ta pouze o decimetry minula břevno domácí branky.

78
    Skvělá akce domácích na jeden dotek skončila po ideálním centru neskutečně špatným voleje obránce Tchata jenž letěl převysoko and břevno branky Mvoga.