Olomouc – Pardubice 0:2 (kon.) | Bohemians 1905 – Jablonec 2:0 (kon.) | Plzeň – Liberec 1:3 (kon.)
Slovácko – Slavia 1:3 (kon.)
1.FC Slovácko
1:3 (1:2)
SK Slavia Praha
Sobota 30.03.2024, 18:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty, Uherské Hradiště • FORTUNA:LIGA • 26. kolo

87
    Žlutou kartu dostává i Sung-pin Kim.

86
    Karel Rouček v posledních minutách rozehrál neúprosný karetní mariáš. Jeho další obětí se stává Conrad Wallum za faul ve středu hřiště.

85
    Dalším karetním hříšníkem je Petr Reinberk.

84
    Vlastimil Daníček ještě dostává žlutou kartu za tvrdý zákrok při brejku Slavie.

70
    Špičkou kopačky zasáhl Michal Trávník před vlastní šestnáctkou Tomáše Holeše a domácí budou čelit nepříjemné standardce. Opora Slovácka navíc vidí žlutou kartu.

65
    Na půli hřišti poměrně nesmyslně zajel Václav Jurečka Patrika Blahúta. Výsledkem nemohlo být nic jiného než první žlutá karta dnešního utkání.

55
    Veliče Šumulikoski ještě za protesty dostává na lavičce domácích žlutou kartu.

Tomáš Chalupa

Branky: 40. Vecheta – 29. Provod (Douděra), 44. Jurečka (Provod), 56. Jurečka (pen.)

Karty:   55. Šumulikoski (SLO), 70. Trávník (SLO), 84. Daníček (SLO), 85. Reinberk (SLO), 87. Kim (SLO) – 65. Jurečka (SLA), 86. Wallem (SLA)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:14.
    1.FC Slovácko: Heča – Blahút, Hofmann, Daníček (C), Reinberk – Kohút (62. Siňavskij), Havlík, Trávník (71. Kim) – P. Juroška (86. Mihálik), Vecheta (71. Kvasina), Petržela (62. Cicilia).
    Náhradníci: Fryšták – Břečka, Kalabiška.

Trenér: Martin Svědík

SK Slavia Praha: Staněk – Zmrzlý, Ogbu, Vlček, Douděra (84. Tomič) – Holeš (C), P. Ševčík (76. Oscar) – Wallem (88. M. Jurásek), Jurečka (76. Zafeiris), Provod – Chytil (88. Tijani).
    Náhradníci: Mandous – Diouf, Ogungbayi, Sinyan, Tecl, Van Buren.