Bohemians B – Č. Budějovice B 2:3 (kon.) | Dukla B – Táborsko akademie 1:1 (kon.) | Plzeň B – Slavia B 2:1 (kon.)
Povltavská – Admira Praha 2:0 (kon.)
FC Viktoria Plzeň B
2:1 (1:1)
SK Slavia Praha B
Neděle 07.04.2024, 10:30 • Luční ulice • Česká fotbalová liga (A) • 21. kolo

To je pro dnešek úplně vše. Užijte si zbytek nedělního dne a u dalších přenosů naviděnou. (12:31:18)

Atraktivní utkání 21 .kola ČFL skupiny A mezi rezervami Viktorie Plzeň a Slavie Praha je u svého konce. Z cenných třech bodů se raduje domácí celek ze západu Čech. Ten sice od 14.minuty zásluhou Ramy prohrával, ale to ho právě nakoplo. Protože ve 40.minutě vyrovnal po chytré hlavičce Metsoko a dobrou aktivitu domácích potvrdil na začátku druhé půle Planeta. Zbytek střetnutí si Viktoria pohlídala a za výhru 2:1 si odnáší cenné tři body.

90+6

90+5
    Samuel Pikolon si za faul prohlédne žlutou kartu a rozehrávku si vezme na starost Viktor Baier.

90+4
    Přímý kop nezahrála Slavie ideálně, protože Dominik Fišer vyskočil nejvýše a zachraňuje Plzeň.

90+3
    Mitchell Ejedegba musel zastavit slibnou akci soupeře za cenu faulu. Za zákrok vidí druhou žlutou v zápase a to znamená, že jde předčasně do sprch.

90+2
    Z velkého závaru ve vápně vznikla nebezpečná střela. O ní se postaral Pavel Behenský, jenž míří o pár metrů vedle, celou situaci kontroloval Baier.

90+1
    Sešívaní se dostávají do souvislé kombinace, ze které dokázali vytěžit rohový kop.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Viktoria mohla definitivně rozhodnout! Po ubráněném rohu se vydala do brejku hned trojice hráčů. Vše zakončil střelou Adam Vrba, jenomže trefil pouze nachystaného brankáře Slavie.

89
    Sešívaní opět zahrozili po dlouhém autu do vápna. Naštěstí pro domácí vše vyřešil odkopem Fišer.

88
    Směrem k brance se hnal Adam Vrba. Bohužel pro něj byl na vše sám, a tak míří pouze do zámezí.

87
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň B:
    ze hřiště odchází Filip Lörincz, přichází Tomáš Vach.

86
    Ostrý šlapák předvedl u útočného vápno Pavel Behenský a vidí za svůj zákrok žlutou kartu.

86
    Slavie přechází do přízemní převahy, která ovšem trvá jen na polovině hrací plochy.

85
    Chvilka přerušení je u konce a autového vhazování se ujme pražský celek.

84
    Po závaru ve vápně Viktorie se nestalo nic vážného. Naopak na hrací ploše zůstal ležet jeden z domácích.