Teplice – Hr. Králové 0:1 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 1:1 (kon.) | Jablonec – Ostrava 2:3 (kon.)
Sparta – Mladá Boleslav 1:1 (kon.)
FK Pardubice
1:1 (1:0)
SK Dynamo Č. Budějovice
Neděle 07.04.2024, 15:00 • CFIG Arena • FORTUNA:LIGA • 27. kolo

Souboj Pardubic s Českými Budějovicemi končí dělbou bodů po remíze 1:1! Domácí do utkání skvěle odstartovali a už v 5. minutě zakončil pohlednou kombinaci Michal Surzyn. V prvním dějství pak ještě nadějně střílel Patrák. Stejný hráč pak na začátku druhé půle spadl v šestnáctce po kontaktu s Králikem, ovšem pokutový kop pro Východočechy nařízen nebyl. Stoper Dynama Králik se pak připomněl ještě jednou, když zablokoval Daňkovo zakončení, které by jinak bylo asi gólové. Deset minut před koncem se naopak usmálo štěstí na hosty. Po rohovém kopu srovnal hlavou Zdeněk Ondrášek. V samotném závěru a dlouhém nastavení Pardubičtí tlačili, jenže rozhodnout mohl paradoxně na druhé straně Alli. Po jeho akci a střele domácí podržel brankář Kinský. (17:05:24)

90+8

90+8
    Rozhodnout nakonec mohli hosté! Wale Musa Alli se dostal k míči na levém křídle a i díky podklouznutí Kukučky si ho navedl na střelu pravačkou. Tu vytáhl Kinský na roh!

90+7
    Do statistik se ještě zapisuje žlutou kartou hostující Wale Musa Alli.

90+6
    Další roh Pardubic. Na Hlavatého centr skákal Kryštof Daněk, ale balón skončil v zámezí. Kope se od brány Českých Budějovic.

90+4
    Hosté se po Daňkově rohu ubránili. Na hrací ploše leží Marcel Čermák. Zřejmě křeč. Sudí Radina pak hostujícího záložníka vykázal do zámezí.

90+3
    Tischlerovi seběhl do šestnáctky Hlavatý. Jeho zpětná přihrávka neprošla. Bude z toho další roh.

90+3
    Nápor domácích pokračuje. Dynamo se ubránilo jen odkopem, který sbírají Východočeši a zakládají další akci.

90+2
    Na Daňkův centr naskakoval na zadní tyči Emil Tischler, jenž balón nedokázal usměrnit do brány!

90+2
    Domácí svého soupeře zatlačili a chtějí vyhrát. Budou zahrávat další roh.

90+1
    Domácí roh končí na hlavě Martina Králika.

90+1
    Rozhodčí Radina nastaví sedm minut!

90
    Vacek pak doplnil následný protiútok domácích a vybojoval pro ně rohový kop.

90
    Centr Uroše Laziće z pravé strany odhlavičkoval Kamil Vacek.

89
    Hosté to zvládli. Daňkův centr vyboxoval Šípoš, pak byl v neprospěch domácích pískán útočný faul.

89
    Králik navíc odnesl souboj s Daňkem a je odváděn do zámezí k ošetření. Bude tak scházet při obraně rohového kopu.

88
    Domácí se snaží strhnout vedení zpátky na svou stranu! Kryštof Daněk vyhrál souboj s Králikem a dostal míč na Michala Hlavatého. Do jeho střely obětavě skočil Poulolo!

87
    Kukučka bude v pořádku. Ve druhém poločase bylo takových přerušení několik a tak můžeme čekat delší nastavení.