Bohemians B – Č. Budějovice B 2:3 (kon.) | Dukla B – Táborsko akademie 1:1 (kon.) | Plzeň B – Slavia B 2:1 (kon.)
Povltavská – Admira Praha 2:0 (kon.)
FK Dukla Praha B
1:1 (1:0)
FC Táborsko akademie
Neděle 07.04.2024, 10:15 • Zbuzany • Česká fotbalová liga (A) • 21. kolo

Pro dnešek je to ode mě vše, přeji všem hezký zbytek víkendu a u dalších sportovních přenosů, naviděnou. (12:23:42)

Je tu konec dnešního zápasu 21. kola ČFL (A) mezi rezervou pražské Dukly a rezervou Táborska. Končí nám remízou 1:1, se kterou budou více spokojení domácí. První poločas byl vyrovnaný a zásluhou drobného zaváhání brankáře hostů Daniela Kerla, který neodhadl správně centr Shoya Atsuty, šli hráči Dukly do vedení. Ve druhém poločase ale nebyli domácí lepší a zásluhou kapitána Táborska Aleše Nešického bylo v 52. minutě vyrovnáno. Ve zbývajícím čase si vypracovali svěřenci Lukáše Zemana o dost víc příležitostí než domácí a ve spoustě momentů podržel dukelské jejich brankář Jakub Štefan. Ke konci zápasu se nám hra rozkouskovala. Bylo vidět, že ani jeden tým nechce udělat chybu, která by vedla k rozhodujícímu gólu.

93:01

92:58
    Útočný faul domácích nejspíš bude znamenat konec zápasu.

91:10
    Dobrá střela Ulmana končí nad Kerlovo bránou.

90:46
    Střídání v týmu FK Dukla Praha B:
    ze hřiště odchází Oskar Jelínek, přichází Lucas Bilstrup.

90:46
    Faul od Matěje Brabce je podle názoru hlavního arbitra na žlutou kartu a slibný přímý kop dává možnost domácím jít znovu do vedení.

90:01
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89:25
    Další rohový kop hostujících. Jedna z posledních šancí Táborska na to rozhodnout tento zápas.

88:41
    Adam Špaček si dobře navedl míč na střed, tam ho však o něj obral Bačinský.

85:30
    Koulousias se dostal ve vápně k dobré hlavičce, která mířila nad dukelskou branku.

84:50
    Hosté teď znovu zatlačili Duklu a vypracovali si další rohový kop.

82:50
    Čas se krátí a domácí rozbili ten tlak táborských a naopak oni teď mají o trochu více ze hry.

80:10
    Ondřej Praveček se teď provinil zbytečným faulem na půlce hřiště a hlavní rozhodčí Hanousek poprvé v zápase tahá z kapsy žlutou kartu.

77:42
    Tentokrát už se hostujícím roh tolik nevyvedl a Dukla přežila další nebezpečný útok Táborska.

77:20
    Další rohový kop táborských končí Nešického střelou z úhlu, a jelikož si gólman na střelu šáhl, bude následovat další rohový kop.

74:28
    ze hřiště odchází Jakub Uhlíř, přichází Šimon Nikl.

74:28
    ze hřiště odchází Jiří Hrubeš, přichází Filip Ulman.

72:35
    Slibná střela Táborska byla ztečovaná jedním z obránců Dukly, další rohový kop pro hosty.