Brest – Méty 4:3 (kon.) | Toulouse – Štrasburk 0:0 (kon.) | Montpellier – Lorient 2:0 (kon.)
Remeš – Nice 0:0 (kon.) | Monaco – Rennes 1:0 (kon.) | Nantes – Lyon 1:3 (kon.)
Toulouse FC
0:0 (0:0)
RC Štrasburk
Neděle 07.04.2024, 15:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

Tento zápas mnoho fotbalové krásy nepřinesl, a tak končí bezbrankovou remízou. (16:56:16)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 7:4. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:17.

90+4

90+4
    Štrasburk hraje aktivně, tlačí se do zakončení, ale čeká na šanci.

90+3
    Zajímavá rána hostujícího hráče, Junior Mwanga nedokázal trefit branku.

90+2
    Zhoršila se viditelnost, jelikož fanoušci odpálili pyrotechniku. Souboje o míč jsou poblíž půlící čáry. Tento duel míří k bezbrankové remíze.

90+1
    Poslední čtyři minuty mají fotbalisté na to, aby dokázali vstřelit úvodní branku tohoto zápasu a podle všeho by to byla také branka rozhodující,

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Začala poslední minuta hry v poločase, uvidíme, kolik minut ještě sudí nastaví.

88
    Domácí své šanci neproměnili, a tak se nyní musí znovu bránit aktivní hře soupeře.

88
    Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Zakarjá Abúchlál).

87
    Optickou převahu mají nyní domácí fotbalisté, kteří se pokouší něco vymyslet. Obrana RC je zatím pozorná.

85
    Gabriel Suazo se z ničeho nic objevil před brankou, dostal míč. Jeho rána z první byla snadnou prací pro brankáře.

84
    Hosté rozehrávají od své branky a pokouší se něčím překvapit obranu soupeře.

83
    Střídání v týmu RC Štrasburk:
    ze hřiště odchází Ibrahima Sissoko, přichází Junior Mwanga.

81
    Štrasburk má balon pod kontrolou, nicméně se jen těžko dostává do střeleckých pozic.

80
    Dostáváme se do posledních deseti minut druhého poločasu. Stále čekáme na nějakou nebezpečnější šanci.

77
    Střídání v týmu Toulouse FC:
    ze hřiště odchází Moussa Diarra, přichází Christian Mawissa,
    ze hřiště odchází Yann Gboho, přichází Aron Dönnum.

76
    Balon mají pod kontrolou hosté, Frédéric Guilbert si nabíhal do volného prostoru, ale spoluhráči mu nepřihráli.

75
    Ačkoliv je atmosféra na stadionu velmi dobrá, tak diváci stále neviděli nejen gól, ale ani žádnou výraznější šanci.

73
    4:2, tak vypadá statistika rohových kopů v tomto zápase.

73
    Domácí fotbalisté se po souboji ve vápně dožadovali odpískání pokutového kopu, ale sudí nechává hru plynout dál.

70
    Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí fotbalisté nyní rozehrávají od své branky. Sledujeme nepříliš atraktivní fotbal.

70
    Domácí brankář má míč, v pohodě si vyskočil na centr, který mířil před jeho branku.
    68. Guillaume Restes (TOU)

68
    Štrasburk se nyní propracoval ke střele, Habib Diarra pálil a domácí brankář balon dokázal vyrazit.

67
    Zakarjá Abúchlál fauloval soupeře, Abakar Sylla byl tím, koho příliš důrazně dohrál.

66
    ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Jeremy Sebas.

65
    Domácí celek hraje velmi dobře takticky, pokouší se držet hru daleko od vlastní branky. Čeká na možnost, jak ohrozit branku soupeře.

64
    Gabriel Suazo hledal spoluhráče před brankou, ale obrana si poradila. Následovat bude rohový kop.

61
    Hodina hry je pryč, zatím čekáme na nějakou výraznější příležitost. Mnoho fotbalové krásy fanoušci zatím neviděli.

60
    Hosté rozehrávali rohový kop, centr se snesl před branku, ale útočníci si pomohli faulem. Sudí přerušil hru.

58
    Optickou převahu mají nyní fotbalisté hostujícího celku. Zatím ale i oni čekají na střeleckou příležitost.

56
    ze hřiště odchází Frank Magri, přichází Zakarjá Abúchlál,
    ze hřiště odchází Cristian Cásseres, přichází Stijn Spierings.

56
    Štrasburk se pokoušel rychle přenést hru středem hrací plochy k brance soupeře, ale obrana si dokázala poradit.

54
    Zajímavou akci hostujícího celku zastavil ofsajd. Rozehrávat tak budou domácí.

52
    ze hřiště odchází Marvin Senaya, přichází Abakar Sylla.

52
    Domácí hráč leží na hrací ploše, Gabriel Suazo byl hodně důrazně dohraný soupeřem. Sudí ale vyhodnotil souboj jako čistý.

51
    Tak podle všeho má hostující hráč výraznější problémy než se mohlo zdát na první pohled.

50
    Pět minut hry z druhého poločasu je pryč, zatím čekáme na nějakou výraznější šanci.

49
    Marvin Senaya byl ošetřovaný na hrací ploše, podle všeho bude moci v zápase pokračovat.

48
    Gabriel Suazo hledal spoluhráče, který si nabíhal před branku, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.

46
    Zdá se, že během poločasové přestávky ani jeden celek nestřídal. Zatím platí to, že hrají zahajující jedenáctky.

46

Po prvním poločase platí bezbrankový stav, na nějakou výraznější šanci zatím čekáme.

45+4

45+3
    Saïdou Sow hledal spoluhráče před brankou, následně ještě hosté vybojovali volný kop.

45+3
    Za velkého pískotu domácích fanoušků se hosté propracovali před branku, kde kombinují.

45+3
    Dïlane Bakwa zkoušel poslat míč před branku, ale obrana Toulouse byla připravená.

45+1
    Dïlane Bakwa byl doošetřen mimo hrací plochu a podle všeho se brzy vrátí do hry.

45+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

45
    Dostáváme se do poslední minuty hry, uvidíme, kolik minut se k poločasu nastaví. Zraněný a ošetřovaný je hostující hráč.

43
    V závěru poločasu se Toulouse zlepšilo, tlačí se do zakončení, ale čekáme na výraznější příležitost.

42
    Toulouse se po složité kombinaci propracovalo na polovinu soupeře. Tam ale přišlo o míč, a tak mohou hrát soupeři.

40
    Hostující hráči propadli poblíž půlící čáry, následně po rychlé akci zakončoval Yann Gboho. Jeho rána ale končí výrazně mimo branku.

38
    Frank Magri vymyslel zajímavou akci se spoluhráči, ale balon v rozhodující moment zastavila obrana Štrasburku.

36
    Hosté si vypracovali zajímavou šanci, ale centr na nabíhajícího hráče byl hodně nepovedený.

35
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v prvním poločase. Stále čekáme na nějakou výraznější šanci.

34
    Toulouse rozehrává od své branky, Logan Costa se zapojil do kombinace, ale následně jeho tým o míč přišel.

32
    Thijs Dallinga si hledal volný prostor, ale nedokázal přesněji vytušit, kam spoluhráč pošle míč. Akci chyběla přesnost.

31
    Půlhodina hry je pryč, zatím marně čekáme na nějakou výraznější příležitost.

30
    Cristian Cásseres fauloval soupeře, Andrey Santos byl v souboji lepší, a proto si domácí hráč pomohl nedovoleně.

27
    Vincent Sierro rozehrával rohový kop. Centr se snesl před branku, ale hlavička nebyla povedená. Thijs Dallinga minul branku.

24
    Rasmus Nicolaisen kombinuje se spoluhráči, ale nedokázal přesněji najít nabíhajícího kolegu.

23
    Hraje se převážně na polovině hrací plochy, kde střídavě získávají balon domácí a hosté.

22
    Rána z velké dálky končí vedle. Yann Gboho minul branku o pořádný kus.

21
    Cristian Cásseres se pokoušel o zakončení, v rozhodující moment balon netrefil tak, jak potřeboval.

21
    Domácí mají možnost přímého kopu. Centr se následně snesl před branku, ale obrana obrana poradila.

20
    Guillaume Restes rozehrál na krátko, nechal míč spoluhráčům, kterým se nepodařilo rychle otočit směr hry.

18
    Hostující celek rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Fanoušci sice zápasu vytvářejí velmi dobrou atmosféru, ale mnoho fotbalové krásy neviděli.

16
    Dïlane Bakwa poslal centr před branku, ale obrana si poradila a rychle zblokovala míč.

16
    Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Thijs Dallinga). Domácí hráč si pomohl nedovoleně, za což vidí kartu.

14
    Zajímavou akci domácích překazil ofsajd, který byl odmávaný a následně také odpískaný. Pak pálil Vincent Sierro, jen do středu branky, kde byl gólman.

13
    Domácí hráči to vzali středem, ale v rozhodující moment se k balonu nedokázali dostat.

12
    Habib Diarra je mimo hrací plochu, ale každou chvílí se do zápasu znvou vrátí.

11
    Hostující hráč leží na hrací ploše, uvidíme, zda bude moci v zápase pokračovat.

9
    Marvin Senaya po souboji se soupeřem ležel chvíli na hrací ploše. Zdá se, že bude v pořádku a bude moci v zápase pokračovat.

9
    Souboje o balon se odehrávají poblíž půlící čáry. Na nějakou výraznější šanci marně čekáme.

7
    Do kombinace se zapojil také domácí brankář, který pomohl svému klubu s rozehrávkou.

5
    Andrey Santos vybojoval míč, následně zkoušel oslovit spoluhráče přesnějším pasem, ale neuspěl. Saïdou Sow pak pokračoval v akci.

4
    Vincent Sierro rozehrává od své branky, nyní sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek nechce především chybovat.

3
    Logan Costa se dostal po rychlé kombinaci k hlavičce, ale jeho pokus míří vysoko nad branku.

2
    Yann Gboho se dostával do zakončení, ale velmi dobře k němu přistoupil obránce, který jej nenechal zakončit.

1
    Thomas Delaine vybojoval míč pro spoluhráče, následně se dostal přes půlku, ale odehrát puk nedokázal.

1
    Zápas začal, hraje se především na polovině hrací plochy. Ani jeden celek nechce chybovat.

1

Toulouse FC: Restes – Costa, Nicolaisen, M. Diarra – Kamanzi, Sierro, Cásseres, Suazo – Magri, Dallinga, Gboho.
    Náhradníci: Domínguez – Abúchlál, Babicka, Dönnum, Gelabert, Keben, Mawissa, Schmidt, Spierings.

RC Štrasburk: Bellaarouch – Guilbert, Perrin, Saï. Sow – Senaya, A. Santos, I. Sissoko, Delaine – Bakwa, Gameiro, H. Diarra.
    Náhradníci: Pierre – Aholou, Ali Abdallah, Deminguet, Sahi, Doukouré, Mwanga, Sebas, A. Sylla.

Nastupují proti sobě sousedé v tabulce. Lepší výchozí pozici mají domácí, jsou jedenáctí. Hosté jsou dvanáctí. Štrasburk poslední dva zápasy vyhrál, Toulouse v posledním zápase zastavilo sérii dvou proher. Mírným favoritem zápasu jsou domácí. V souboji dvou týmů v klidném středu tabulky lze očekávat klidný fotbal.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Francouzské Ligue 1. V tomto zápase proti sobě nastoupí Toulouse FC a RC Štrasburk.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.